Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fila táska. Ti mit gondoltok?...

Fila táska. Ti mit gondoltok? (lent link)

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 4. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem fajin az a táska (Y) :D
2011. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Éljen a tescos szatyor, amin alapból van legalább két lyuk (csak azért, hogy a rágód kiessen, miután megvetted...)
2011. szept. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnézzük szerintem tényleg fajin. Jó is lenne ha nem mindenkinek ugyan olyan lenne... Én ezért nem akarok ilyen válltáskát. Mert amikor megyek az utcán azzal szórakozok hogy számolgatom a filákat.. :D

Ez a táska tömegcuccá vált. Pedig amúgy fajin lenne meg minden. Jó a forma tervezése is. Csak hát.. Már mindenkinek ilyen lesz lassan.

2011. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mi a fr@nc az a fajin???


egyébként szerintem nem rossz a fila táska, de tényleg mindenkinek ilyen van -.- már csak ezért is nem hordok. az iskolában is mindenkinek ilyen táskája van, pedig nem fér bele semmi. és nincs is tömve senkié, én csak nézek hogy ez hogy lehet xD

2011. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

jaja már szinte mindenkinek ilyen van, de nekem alapból sem tetszik:D

tesco szatyor forever xD

2011. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
tömegcucc.
2011. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit kell annyira lázadni ellene?
2011. szept. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!