Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megnéztem a Rio rajzfilmet és...

Megnéztem a Rio rajzfilmet és fáj a szívem. Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Szóval megnéztem és nem tudom milyen érzésem van. Lelkiismeret furdalás vagy a szívem fáj. Ilyesmi. Úgy érzem én is ott szeretnék lenni köztük, mármint a madarak között. Ahogy nézem a rajzfilmet beleélem magam, mintha ott lennék. Amikor meg vége, mintha belennék zárva önmagamba.... Szóval mintha csak ott lennék szabad, meg minden. Nem tudom mitől van ez. Elfog múlni? Másnak is volt ilyen? Mit csinált? (Lehet melegnek fogtok mondani, meg hülyének, de ez van. Ilyen vagyok...) 15/f
2011. szept. 5. 16:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kérem, csak normális kommenteket írjatok. Akinek vergődni, kötözködni van kedve, kössön bele utcán valakibe.
2011. szept. 5. 16:18
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
lépj ki a szobábol azt nem lesz bezártság érzeted.
2011. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
csak ennél a rajzfilmnél van ez vagy más madaras filmnél is? a Madárkát láttad?
2011. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Másiknál is volt, de régebben, nagyon régen. Az is valami ilyesmi történet, de nem madaras. Nem igazán emlékszem rá.
2011. szept. 5. 16:24
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nézz meg egy másik jobb humorosabb filmet pl: bud spencer, indiana jones, avatar, nekem is volt ilyen még sírtam is :/ :( de megnéztem asok bud spencer, indina jones
2011. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem katarzis, amit átélsz. Ez a film hatása a lelkedre. Ha tényleg ennyire megvisel, akkor nézz meg egy humorosabb filmet, vagy beszéld ki magadból a Rio-val kapcsolatos gondolataidat anyukáddal, vagy egy olyan barátoddal, aki szívesen meghallgat, és teljesen megbízol benne. :) Remélem segítettem. :)
2011. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Filmek, és könyvek végeinél ugyanez az érzés talál meg kb akárkit, aki nem szánalmas ahhoz, hogy titkolja.
2011. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
(L)
2011. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát most elkezdtem nézni egy jó kis bud spencer filmet jobban is vagyok :) Ahogy néztem a filmet elkezdtem gondolkozni a Rio-n. Arra jutottam, hogy lényegében ez egy rajzfilm csak. Kitaláció. Aranyos meg minden, de egy rajzfilm. Saját életem kell élnem :) Köszönöm a segítséget mindenkinek!
2011. szept. 5. 16:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy gyerekkorodban ez volt a kedvenc műsorod,ezért hiányoznak a régi szép idők.
2011. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!