Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valami csodás véletlen...

Ha valami csodás véletlen folytán isteni mindenható hatalmat kapnál, akkor mire használnád az erődet az isteni lét első napján?

Figyelt kérdés
Mondjuk mindennek csak a fantáziád szabna határt! Hülye kérdés tudom, de nagyon kiváncsi vagyok mit tennétek!
2009. ápr. 20. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendet a világban. :)
2009. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Először kicsit rendet tennék magam körül, ember kapcsolatok stb, aztán jöhetne az, hogy jobbá tegyem a világot.

Szép álom (: Milyen jó is lenne..

2009. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel hogy ha isteni erőm lenne és élénk a fantáziám, ezért a következőt csinálnám: Nem tennék rendet a világba, mert akkor szürke lenne, de viszont elkezdenék igazságot osztani a politikusoknak, meg az egyházaknak! szóval a hitegetőknek! meggyógyítanám az embereket, mert azért ez biztos nem árthat! Akkor megcsinálnám a vízből bor trükköt is a poén kedvéért! XD Ételt adnák a szegénynek, de úgy, hogy kivenném a mocskosul gazdag szájából! Kinyírnám a hív vírust, meg eltüntetném az összes biológiai fegyvert! Ha már ítt tartunk, az összes fegyvert, mert senki ne öljön meg egy embert se! Mivel isten vagyok, ezeket hypersebességgel tenném meg kb egy másodperc alatt! Na és akkor asszem kb eddig szolgálnám az emberiség javát, mert azért nem bánnám, ha az ember küzd is néha egy kicsit, és nem lustul el! Cannabis levél esőt küldenék az egész földre, hogy mindenki boldog legyen! Ezután felszednék egy csajt, és együtt megnemzenénk az új messiást! Mivel az előző messiást elég hamar likvidálták, ezért ellátnám valami természetfeletti képességgel , hogy nehogy Jézus sorsára jusson! Ám legyen, az új messiás anyát is ellátnám ilyesmi féle védelemmel! Ezután már csak annyi dolgom maradt, hogy felemelkedjek az égbe, és nézzem, hogy az emberek hogyan élnek! persze azért előtte kiszórakoznám magam XD :D
2009. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dellfil ***** válasza:

Legelső ténykedésem az lenne, hogy megvizsgálnám, tényleg "mindenhat"-e az a hatalom. De nem próbálnék akkora követ teremteni a minenható hatalmammal, amekkorát még a mindenható hatalmammal sem tudnék felemelni.Hanem kilépnék az időből, térből, mindenféle ilyen dimenzionális dolgokból, és ellennék mint a befőtt.

De rosszul mondom. Arra azért hatalmanál fogva rávenném a kérdezőt, hogy olvassa el Stanislaw Lem: Ismétlés c. novelláját. Utána a többi ugyanúgy...

2009. ápr. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én elsütném a fartúró kakimaki trükköt is :)
2009. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zümy ***** válasza:
uhh én az emberekért amiket már előbb írtak és aztm tenném,hogy befolyásolnám az emberket ,hogyha pl.egy lány beleszeret egy fiúba ,akkor a fiú is szeressen bele a lányba és együtt lesznek boldogan:D
2009. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, ez a poszt már foglalt!XD Cupidónak hívják az illetékest :D remélem jönnek még válaszok! a 3. és 4. nagyon bejött! XD
2009. ápr. 22. 14:12
 8/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Tanulmányt íratnék a szakértőimmel, hogy mi a gond a világgal. Ők valszeg nem akarván megbántani, letagadnák, hogy van szomorúság, vannak nagyobb bajok is, úgy tennének, hogy minden OK. Erre megnyugodnék és nem tennék semmit, mivel minden rendben van.

Erre én álruhában elvegyülve a nép közt, leülnék a net elé és főleg a gyakori.hut nézegetném.

Just joking :-)

2010. jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!