Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy a világon a...

Mért van az, hogy a világon a legjobban imádom és a legjobban utálom a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Hát régen azt mondta h neki ez a barátság csak álca és hogy ő engem nem is szeret...azóta valahogy folyton féltékeny vagyok rá....vagyis én 40-43 kilós vagyok és nincs is annyira szép arcom meg csak gyűlnek és gyűlnek a patik ő meg 32 kilós(eddig 28)vékony,gyönyörű PATTANÁSMENTES csaj :/ de ez még nem is zavar mert a barátnőm...sokkal jobban zavar az h Facebookon kiírom h szeretem a barátnőmet <3 tedd ki te is ha szereted!na és ő sohasem tette ki de persze azt kitette h I love facebook...vagy csak ez aprócska dolog és én túlreagálom....de nem tudom.Meg van egy közös barinőnk és mikor feljött akk én nem láttam h fent van és a barinőnknek mondta h várja már h elkezdődjön a suli h megcsikizhesse meg egyebek,de amikor meg nekem írt csak azt mondta h szia!mennem kell bocsi...sztem ez olyan furi elvégre én vok a legjobb barinője,nem??Meg még az is h van olyan mikor fellépünk és szövegeket mondunk akk lehet olyat h együtt mondjuk de ha én nem jelentkezek akk neki esze ágában sem gondolja úgy h esetlegesen ha együtt mondjuk az jó,vagy csak ezt is túlreagálom..és idegesít h emiatt mindig bocsit kér!Mármint jó ha bocsit kér de az nem old meg semmit!!Mert ha bocsit kér és továbbra sem csinálja akk mi értelme a bocsinak???talán ennyi...és ezek a dolgok úgy hangzanak mintha utálnám pedig annyira féltékeny vok,h valaki esetleg elveszi tőlem!!!és annyira fel tud idegesíteni a baromságaival de főleg ezzel a bocsizásaival!!De annyira imádom!Olyan cuki!Nah,mind1 kérném a segítséget tőletek h mit csináljak:hagyjam abba ezt a barátságot vagy folytassam?
2011. szept. 5. 21:56
 1/7 anonim válasza:
hány éves vagy?:S
2011. szept. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
11
2011. szept. 5. 22:12
 3/7 anonim válasza:
Te beteg vagy nem veszed észre hogy ellened fordultak? Csúf vagy a hóhérnak se kellesz pattanásos ez olyan undorító ők szépek te nem kivetnek ez van
2011. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Úgy, hogy fogalmad sincs, mit jelent ez a két érzelem.
2011. szept. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat bár nem igazán hasznosak.Szeretnék normális,érthető válaszokat kapni!Mindenki azért teszi fel a kérdéseit(a normálisakat)mert tudni szeretné a választ!én is szeretném tudni!!!!mert nem tudom mit tegyek!
2011. szept. 6. 18:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma véletlen a barátnőm informatikaórán meglátta mit írtam ki kérdezgette mit írtam bele de nem volt vészes,viszont amikor hazament és feljött fb-re akkor csak ezt kérdezgette mondtam h nem árulom el,de ő azt mondta h ha nem árulom el akk kilép és ki is lépett,de én elárulnám....csak az a baj h van egy nővére aki mindent kizsarol belőle és ha ezt ő is megtudja akk rábeszéli a bariőmet h utáljon engem!!!És ezt nem akarom mert szeretem őt!!!!És szem ő is engem!Legalább is remélem :/
2011. szept. 6. 19:13
 7/7 anonim válasza:
100%
nekem csak az a fura hogy egyáltalán nem veszed észre hogy ő nem szeret téged. ne haragudj, lehet ez fáj de így van. csak azért beszél veled mert valamiben kellesz neki, de semmi több. már az elején le lehetett szűrni hogy ez nem őszinte barátság, kihasznál te pedig hagyod mert nem veszed észre. nem feltétlen úgy használ ki hogy csináld ezt csináld azt hanem érzelmileg. szerintem zárd ki az életedből, nem csinálj magadból hülyét. ő nem szeret téged.
2011. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!