Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bántanak az iskolában. Mit...

Bántanak az iskolában. Mit lehetne tenni? Egy tanár és egy diák sem szeret, hanem gyűlöl.

Figyelt kérdés

Néha már azt érzem, hogy senki sem szeret. Folyton piszkálnak, mert más vagyok mint ők. Nem szeretem justin bibert, nem hordok magassarkút, nem szaladgálok a fiúk után. Ducibb vagyok az átlagnál, szeretem otthon szabadidőmben kifesteni magamat, szeretem a paramore-t és az afc-t, imádok nagyon kilazított tornacipőben járni. Bántanak, mert volt már barátom, de nem nagyon komoly, de 2 évig volt. Őt is miattuk vesztettem el. Volt hogy 7-en lányok körbeálltak és vertek, rugdostak, meg egyéb ilyen szépek. A tanárok már meg sem hallgatnak, egyik se. Ha valamim nagyon vérzik talán megnézik, ha nem nagy baj akkor elküldenek. Azért is piszkálnak mert nagyok a melleim. Nagyon kevés barátnőm volt, de ők is átpártoltak, mert én járhattam énekből magánórára, ők meg nem. Amióta elkezdődött a suli mindig bántak, mert messze lakok az iskolától(35-40 perc), biciklivel járok, és ma is tiszta olajosan értem be, mert útközben kellett szerelnem.

Mit lehet tenni ilyenkor? Tanárok sz@rnak a fejemre, anyámat is elküldik. Szerintem reménytelen.


2011. szept. 5. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyik suliba jarsz es hol??

Nagyon rossz ako gyere el onnan.Engem is kikozosit a nagy reszuk es en raadasul fiu vok.De tudod mit mondok ha elojonnek vmi szrsaggal?azt,hogy jo biztos...Bent a suliba van nehany jo barat,kint pedig rengeteg.Ez számit,a tobbiekre akik bantanak azokat leszrom nagy ivbol.Igy fogd fel!Sok sikert!

2011. szept. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vagány lány vagy, hogy biciklivel jársz, és még meg is szereled. :-) Társaid néhány év múlva lehet, hogy szégyellni fogják J.B.-t, és a magassarkúról is többnyire le fognak szokni, mert kényelmetlen és egészségtelen.


Az nagy baj, ha a tanárok tűrik, hogy bántanak, és anyukád sem tud változást elérni. Vagy lépjetek feljebb, és az igazgatónál próbálkozzatok, vagy keress másik sulit!

2011. szept. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már az összes suliból el kellett jönnöm. Először kitettek, mert én készítettem ki elsőben a gyerekeket, mert egy évvel később mentem, és túl kitűntem közülük. Más barátaim vannak nagy létszámmal, de napközben nem tudnak segíteni. Az igazgató már immunis az ilyen dolgaimra. Nyáron sem hagytak ki a terrorból, mert akkor 2 másik barátommal gördeszkáztam és az nem tetszett nekik. Egyébként ami a szívemen, az a számon, úgyhogy érthető miért nem tűrnek a tanárok.
2011. szept. 6. 00:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Az összes suliból? Ajjaj! Akkor ez nem a magassarkúról, meg az énekóráról szól. Komolyan el kell gondolkoznod a viselkedéseden. Az "ami a szívemen, az a számon" hozzáállás nem jó. A társaid felé sem, tanáraiddal szemben pedig különösen nem. Ezentúl számolj el 10-ig, amikor éppen kiöntenéd a szíved! :-) Közben fogalmazd át mondandód, de az se baj, ha nem mondasz semmit. Remélhetőleg környezeted észreveszi majd a változást!
2011. szept. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem hibátathatod az egész világot azért, mert te nem vagy képes beilleszkedni. Ha azt akarod, hogy elfogadjon a társadalom -és mint látjuk azt akarod, hiszen ha nem akarnád nem írtad volna ezt most- viselkedj normálisan. Tudom, hogy nehéz ilyet kérni, de ne képzeld magad különlegesnek, másnak, feljebbvalónak, mert nagyon meglátszik a személyiségeden, az ilyentől pedig menekülnek az emberek.

A te választásod, lehetsz magányos farkas örökre, ha ez tetszik.

2011. szept. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Ne nagyon csodálkozz, az afc miatt én is megfejelnélek...
2011. szept. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!