Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Stohl...

Mi a véleményetek Stohl András 10 hónapos ítéletéről?

Figyelt kérdés
én megdöbbentem bár tudtam hogy a görény úgy is megússza.szinkronhangként jó de megérdemelte volna legalább az a 2 évet elsőfokon,bár én 40-et adtam volna neki.de az sztem hazugság hogy ő 20 éve megmentett egy embert valami bajból.ezt biztos alföldi roberta meg a többi hazudta hogy megmentsék bucikát.állítom most is ott voltak a társai.
2011. szept. 6. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:O... hát minimum a kettőt meg kellett volna adni neki, ő sem más mint a többi... más meg 100Ft-ért ül 2 évet...
2011. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

MI? Csak 10 hónapot kapott?

Ja, valamikor reggel hallottam, hogy 2 év és nem tudommennyi letöltendő börtönbüntetésre ítélték, aztán mondta, hogy reménykedik, hogy enyhítik...

Valószinűleg nem csak a reménye játszott közre a dologban. Egyébként, hogy rohadna meg.

2011. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jogos, ez a minimum, megérdemli. De nem 10 lesz, mert 5 hónap múlva feltételesen szabadulhat. A családja meg addig rövidebbre húzza a nadrágszíjat, bár kétlem, hogy éhen halnak addig, amíg Sthol ül, szóval nem hiszem, hogy aggódnunk kellene értük.


Nagyon tetszett, ahogy a Bírónő beszélt a Stohllal.:) Megmondta, hogy az első esetnél is azt mondta, hogy nem fogok ittasan vezetni. Meg azt is mondta, hogy ne tegyen olyan felelőtlen kijelentést, hogy soha nem fog többé vezetni, miért ne vezetne, csak nem kell inni elötte !!:)

2011. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Felháborító dolog, bárki más megkapta volna a 2 évet, sőt még többet is, valószínű. nem lepődnék meg ha naponta riportokat készítenének stohl-al, úgy meg persze könyebben elszalad az a pár hónap. ilyen enyhe büntetés mellett persze hogy nincs elrettentő hatással senkire. ha már az alföldinél tartunk ő még élvezné is a sittes életet...
2011. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én okiratot hamisítottam arra 1 évet kaptam ez meg... inkább nem mondom nagy példa mutatás
2011. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudjátok lehet jó szinész de ö is drogozott ami büncselekmény ettöl azért elvonatkoztathatott volna a bíró. szerintem ez nem büntetés csak kapott valamit és ennyi
2011. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ááááhhh, először azt mondta, hogy le fogja ülni a 2 évet, ha az emberek megbocsátanak neki, aztán megváltoztatta a véleményét, és a minnél rövidebbre mentek rá, és minden fa@szságra hivatkozva, most pihizik egyet, meghúzza magát, és tuti kiengedik 5 hónap múlva... ez semmi, ez szúnyogp@csnyi büntetés, áááá... az meg hogy elkezdett kampányolni a drogok ellen, és ezért enyhíti a bíróság... attól még megcsinálta a balesetet, nem?! ezt nem kell figyelembe venni, attól még megtörtént, amit csinált. na most ezt a gondoloat menetet nézd meg, és mondd, hogy nem logikus: Stohl András még 2002ben ittas vezetésért bíróság elé került, kapott egy kis ejnye-bejnyét, na Buci látja, hogy ennyivel megúszta, hát akkor szabad ilyet csinálni, 2006ban meggyanúsították kábítószerrel való visszaéléssel, de ezért se kapott semmit. gondolja: b@sszus, rám fognak szállni az emberek, ez már a második, na akkor húzzuk meg magunkat. jó 2010ben gondol egyet, ááá, de én nagy partyarc vagyok, nálam egy buli nem buli anélkül, ha nem iszom le magam és nem vagyok betépve, hát próbáljuk ki a kettőt együtt, jááá, de ku.rva jól vagyok, háát ha eddig nem csuktak le, akkor most se. balesetet okozott, nahát, nahát, basszus, akkor most hirtelen elkezdem ellenezni a drogot, nem akarok börtönbe kerülni. Kérdem Én, ha mondjuk véletlenül, pont nem mentek volna arra azok az emberek, akikkel összeütközött, hanem vmilyen oknál fogva otthon maradtak volna, és Buci valahogy sok szerencsével, épségben, baleset nélkül hazaérkezett volna, akkor is belekezdett volna ebbe a drogellenességbe, vagy egyszerűen folytatta volna ugyanúgy tovább ezeket a f@szságait?
2011. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez megvan rendezve a tv által, hogy minél több legyen a nézettségük.
2011. szept. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nos Császár Elödnél halott is volt. Én azt hallotam azért uszta meg mert akkor még nem volt rá törvény a drogos vezetésre. oké részben elfogadható ez. De Stholnál nem az első eset ha jol emlékszem a 3dik. sulyos balesetekkel. Persze nem volt haláleset (mégszerencse) de 10 hónap igen gyenge föleg ha figyelembe veszük nem az első esete neki. Ami visszatérö büncselekményt jelent. Persze átlag embernél lehet mindent alkalmazni.
2011. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
áááá, a másik meg nézzétek már, AZ EGÉSZ MEG VAN BUNDÁZVA? ÚGY AHOGY VAN. Stohl András bedrogozva s@ggrészegen okoz balesetet, és nem az első alkalom és kap 10 hónapot, Damu Rolandnál meg egy pénzhajhász k@rva, eljátsza a szegény megalázott tündérlánykát és erre több mint 6 évet kap.... Remélem sokat fogsz hajolni a szappanért... Remélem ha kiengedik majd, akkor nem tér vissza a tv-be vagy a színészkedéshez.... ezzel a 10 hónappal szerintem jobban kiakasztotta az embereket, mint a tettével.
2011. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!