Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem a lánynak?

Szerintetek tetszem a lánynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ez elég hosszú story lenne de megpróbálom rövidre fogni.Van1 lány akit úgy veszek észre hogy tetszem neki,de ez nem biztos.Erre utaló jelek:1.Voltunk fürdőben,és átölelt,miközben ott volt az a fiú aki udvarol neki,és azt mondta,jaaj bocsi,azt hittem más vagy...meg tolat felém nekemjön,ott maradt 1 kicsit,és azután jaj,bocsika,nem láttam hogy ittvagy(de előtte hátranézett...)közeledik felém párszor,olyan is volt hogy azt mondta h versenyezzünk ki birja tovább a víz alatt,és kb fél méter távolság volt közöttünk,mind a 2őnknek nyitva volt a szeme,és közeledett hozzám kb 10 cm-erre de leheth kevesebbre.Mellesleg,az a pasi aki udvarol neki,azt nemhinném hogy szereti,egyszerse mondta neki,csak sms-ben irta.(milyen dolog az már...),pedig ő szemtől szemben is kérdezi tőle,de nem válaszol,csak nevetgél meg minden.Mikor szünet van a suliban(kajaszünet stb.)át akarja ölelni a fiú,de ő azt mondja kimehetek már a folyosóra?Na meg ilyenek...De furcsán is viselkedik velem egyben,és néha nagyon felbosszant a hülyeségeivel,ami tudja h idegesít,de mégis csinálja.Nem értem őt.Am meg sokszor rámmosolyog,meg nevet a vicceimen stb stb...De azért is vagyok nagyon bizonytalan,mert azok a beszúrások/piszkálások/idegesítések engem nagyon zavarnak,nem sorolnám fel őket...Szerintetek?Esetleg hogy tudnám fixen kideríteni hogy tetszem-e neki vagy esetleg belém szerelmes...Tippek,tapasztalat esetleg és ajánlatok?
2011. szept. 6. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ajánlom neked a "Lavamat 74850 A" mosógépet. Előltöltős, és tapasztalatból mondom, hogy ha jó mosóport használsz mellé akkor nem vízkövesedik annyira. Kevés a víz és az áramfogyasztása is.
2011. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sztem tetszel neki..azért piszkál.Legyen tobb onbizalmad,nelégy nyuszi...kozeledj felé...am ha 1-2 barátjával jóban vagy akk rajtuk keresztul kideríthetnéd :)) sok sikert :)
2011. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. kommentes-hozzá se szólok inkább

2.nak köszönöm,csak van 1 nagy bibi...Az a srác aki udvarol neki az 1 jó barátom és osztálytársam.:( Ezért nem merem

2011. szept. 6. 16:39
 4/4 xy35 válasza:
Keress komolyabb lányt...aki így próbálja magára felhívni a figyelmet...elég gyerekes.. persze az is fontos, h hány évesek vagytok?...Te is megérdemled az egyenességet egyértelműséget keress egy okos megértő kedves lányt ne olyat aki ide is oda is mosolyog... és csak ovi modszeres piszkálással tudja magára felhívni a figyelmet. Valószínűleg élvezi ha a középpontban van és ha sokaknak tetszik...
2012. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!