Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek voltak az ókorban...

Szerintetek voltak az ókorban repülőgépek?

Figyelt kérdés
Nem egy helyen találtak ókori modelleket,amik egyértelműen egy v alakú sugárhajtású repülőgépet ábrázolnak!Na de honnan ismerték az aerodinamikát az ókorban?Időutazók jártak az ókorban,vagy ők maguk találták fel több ezer évvel a mai modern repülőgépek előtt? Szerintetek?
2011. szept. 6. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem időutazók jártak a múltban, ez elég sok mindent megmagyarázna.
2011. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ja,azt elég nehéz lenne elhinni hogy ők találták fel az első repülőgépeket...
2011. szept. 6. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a jelenben vannak időutazók akik az őskorból jöttek és feltesznek ilyen hülye kérdéseket.


Tegyük fel, hogy találtak repülőgépmodelleket amelyek az ókorból származnak. Elég egyértelmű, hogy az embert mindig is érdekelte a repülés mióta meglátta az első madarat. Próbálkoztak bizonyosan az ókorban is különböző szerkezetekkel, sikert azonban nem értek el.

Sugárhajtású gép? Jóhogynem atombombát csináltak az ókorban csak eltitkolták.

2011. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De ezek a modellek tökéletesek aerodinamikailag!Páran már csináltak belőle felnagyított modellt kis elektromos motorral,és mondanom sem kell hogy a manőverezési teljesítménye megegyezik a ma használatos vadászgépekkel!


Akit érdekel nézze meg a spektrumon az Ókori felfedezések:kocsi és repülőgép című műsort szombaton 16:00 vagy hétfő 14:00-kor.

2011. szept. 6. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Azt én is láttam,nagyon érdekes volt!Lehet,hogy megcsinálták,csak azok,akik tudták meghaltak,nem adták tovább a tudást,elveszett a kőtábla,papirusz amire írtak.Nem lehet tudni.Én inkább idegen civilizációra tippelnék...Vagy ott vannak a nasca vonalak,vagy a dél amerikában talált marha nagy kocka alakú gránit tömb, és közel s távol nincs gránit lelőhely.
2011. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!