Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Marihuanna káros?

Marihuanna káros?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 11:55
1 2
 11/19 anonim válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:20---megint 1 ellenszenves gyökér ,de sok van belölete vazze....


Tipik előitélet ,de fogadjunk úgy ,h soha életében semmi ilyesmit ki se próbált anyuci mélyen beletáplálta...

De én azt mondom erre ,honnan a tökömből tud valaki itélkezni úgy ,h sose csinálta mint amikor valaki véleményt mond 1 nem látott filmre retentő inteligens vagy grat!

2011. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%
Bekapod drogoskám? lődd magad a fű után egy kis hernyóval is... az is finom ám kisfiam!!!
2011. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Úgy látom Te is kemény drogos lehetsz. Az alkohol már kinyírta a fél agyadat, és májadat. Legalábbis az agy károsodása megfigyelhető hozzászólásaidnál.
2011. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Istenem,rád nem is érdemes időt pazarolni,mert olyan buta vagy mint a segg.
2011. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%

oh, most szíven szúrtál... meghalok....

drogoskám: kampányoltam én az alkohol, vagy a cigaretta mellett?! hol olvasod? azt hiszem, nem az én agyammal van a baj, de úgy tűnik, te már szétszívtad a tiedet. gondolom egy pici agykárosodás, és észre sem veszed, hogy olyanokkal próbálsz visszavágni, amiről egy szót sem írtam.


öngól lett drogoskám?! :) ejnye.


tudod, a cigarettáról már két éve leszoktam. igen, veled ellentétben én leszoktam róla.

már alkoholt se ittam, szilveszter óta, veled ellentétben, akkor is csak egy pezsgőt, mert éjfél volt, és koccintottunk.

igen, veled ellentétben, én már bőven harminc felett vagyok.

szerintem megbeszéltük drogoskám.

2011. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt megszólalsz, gondold végig, hogy szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele!!!
2011. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

15:54:

Iszonyatosan el vagy tévedve.

Személyeskedő fröcsögésed meg olyan mint egy veszett kóborkutyáé.

34 éves vagyok, saját cégem van, alkoholt utoljára kb. 6 éve ittam. Füvet régen használtam, igen, viszont már nem.

Egyedüli drog amitől egyelőre még nem tudtam szabadulni, az a dohány, és a kávé.


Olvasási képességedet is érdemes lenne fejleszteni. Azt hiányoltam, hogy NEM kampányolsz a dohány, és az alkohol ellen, azt sehol sem állítottam hogy mellette kampányoltál volna. Ugyanis amíg az alkohol és dohány ellen NEM kampányolsz, addig teljesen feleslegesen ontod magadból az agresszióval átitatott előítéletekből táplált semmitmondó szövegeidet. Hiszen azok is drogok, és ráadásul nehezebb is róluk leszokni, és károsabbak is...


Úgy beszélsz hozzám, mint egy taknyos kölyökhöz, ez a tiszteletlenség, és primitívség netovábbja. Őszintén remélem, hogy Te csak az interneten vagy ilyen, és személyesen talán némi kultúra is szorult beléd.

2011. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Egy kis adat:

"7 millió amerikai ember használ legális drogot:kávé,cigi,pia...., ebből 750 000 ember hal emg évente"

"24 millió amrikai ember szív füvet, abból 0 ember hal meg a használata miatt"

Valami köveztetés van a dologban, de annyi a lényeg hogy nem károsabb mint pd a dohány vagy a kávé.

Van ismerősöm aki ki próbálta, és érdekes módon nem néznéd ki belőle egyáltalán.Főleg hogy ezt a dolgot használták már az ókorban is gyógyításra....

2014. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Tarcza Zsolt válasza:

Hogy ha nem túladagolod, akkor nem káros. Sőt! Nagyon egészséges! Gyógynövényként használják egyes országokban, segít hogy lemondj a dohányzásról, életrehozza az agysejteket, nagyon jó álmatlanság ellen, stbstb...


Ja, s még hadd mondjam el azt is, hogy valójában ez nem drog! Csak drógként árúlják, mert a gyógyszertárakból nem nagyon vásároltak gyógyszereket, ahelyett ezt használták gyógyszerként és az államnak nem jutott elég. Így az állam letíltotta a kendert, mármint a mariguanát.

2016. jan. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!