Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem tudsz majd bolti...

Ha nem tudsz majd bolti dohányt tölteni a cigihüvelybe akkor mit fogsz majd beletölteni?

Figyelt kérdés
Apám már most szőlőlevelet tör össze és azt szívja a dohány magas ára miatt.
2011. szept. 8. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy osztálytársam mesélte, hogy a barátja úgy csinálta, hogy az utcáról összeszedett egy csomó cigicsikket, és a maradék dohányokkal töltött meg egy cigit... Ez elég szar dolog szerintem :S Remélem megoldódik a pénzproblémátok
2011. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A dohányt nem is olyan sokára már mások sem lesznek képesek sztem megvenni, mi falun lakunk így hát a csikkezés nem megoldás.

Ez már tényleg luxus! 550ft kb egy 30Gr-os azt minden nap vagy minden másnap nem lehet győzni + a hüvely, amúgy köszi a választ!

És megint feljebb megy majd az ára még tán idén :S

2011. szept. 9. 06:23
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem a 40-es kék szofi dohány kibírja vagy 4 napig ált.

Vegyen kispapírt (colombus, primus), sodrót, meg filtert.


nekem 120db filter egy 40g-s kékszofidoh meg két kispapír kb kijön 8-900-s ból.


AZ nem töltős, hanem tekerős ennyi. De Mascotte, meg ocb slimfilterből (ehhez mondjuk dohánybolt kell, de oda elmegy egyszer rászán 1000-t és van vagy 480 filtere)van aktívszenes is... legalábbis itt Miskolcon.


Rövidebb, tehát kevesebb dohány, meg sztem erősebb is mint a sima cigi. A kékszaffitól biztos. Plussz esőben szélben ha nincs megcsinálva nem gyújt rá, de ha otthon ül is később fog, mert meg kell csinálni:D


A 100. szálja már jó is lesz mire kitapasztalja. Az elején fog balfszkodni vele tuti. Pláne ha sodrót nem vesz.

[link] (ILYENRŐL BESZÉLEK)


De ha már nem szokunk le nem kell feladni, nem sokkal rosszabb ez, mint a sima dobozos, csak furcsán néznek. Mondjuk én fiatalabb vagyok lehet h azért. Assziszik van benne más is.

2011. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!