Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit váltana ki belőled, ha...

Mit váltana ki belőled, ha meglátnál egy szép kopasz nőt?

Figyelt kérdés
Lehet furcsán viselkedtem férfi létemre, de ma délután elejtettem az újságom és egy kopasz nő segített felvenni. Huszas évei vége felé járhatott, rettentő gyönyörű arca volt, mégis annyira meglepődtem, hogy csak hebegtem...Nem tudom, mi váltotta ezt ki belőlem, talán a nem minden napi külseje...Ti mit tettetek volna? Idióta voltam
2011. szept. 9. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem váltana ki belőlem.Jelenleg 4 kolléganőm van akik kopaszok.

Ugyanis részt vettek egy olyan eseményen ahol a rák gyógyítására gyűjtöttek pénzt.Volt egy licitálós akció.Amelyik nő ott leborotváltatja a haját azért pénzt lehetett felajánlani..

2011. szept. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 greeen ***** válasza:
28%
jó oké de valszeg a koleganőid úgy nézhetnek ki kopaszon mint egy fogatlan albínó rozmár! a csávó tuti valami Fitnessböbét látott tarra vágva!
2011. szept. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a buddhista szerzetesnők kopaszok -szépek és okosak

mi a probléma? (a haj a "vágyak" szimbóluma, amiket le kell győzni, de mindig újra nő - akkor újra legyőzni - a buddhista szerzetesek(nők is) ezért 3 naponként vágták a hajukat..)

http://www.youtube.com/watch?v=2shR99NnwCA&feature=related

2011. szept. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Amelyik nő ott leborotváltatja a haját azért pénzt lehetett felajánlani.."

Ez így elég értelmetlenre sikeredett.

Kb. azt írtad, h a nőt lehetett megvenni.

2011. szept. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Végiggondolva, a leírásod alapján nagyon gáz ez a hajlevágós rendezvényes ötlet.
2011. szept. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát én is meglepődnék, szóval ez természetes reakció. biztos ő sem először tapasztalt ilyet.
2011. szept. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 00:41

Ha már az én írásomra reagáltál.

Nem fogatlan öregasszonyok.

Az egyik nő gyönyörű thai nő,szép arca van.A másik pedig úgy néz ki mint Britney Spears..Még kopaszon is szép.

Lehet hogy rosszul írtam,de a lényeg hogy minden évben van egy esemény ahol a rák megsegítésére lehet pénzt gyűjteni,adományozni.A végén van tánc,zene,és egy játék..Azok a nők akik bátrabbak a közönség előtt megválnak a hajuktól,és az ezért felajánlott pénz is megy az adományba...Csak megjegyzem hogy a thai kolléganőmnek fenekéig érő hosszú fekete haja volt.

2011. szept. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Oda lopódznèk a hàta mögè ès megnyalnàm a fejèt.
2011. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!