Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem vagyok cigány de azt...

Nem vagyok cigány de azt mondják rám! Van két osztálytársam aki viszont az és rájuk nem mondgyák mert ilyen menő félék! Mit tehetnék hogy nem mondják rám?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Először is tanulj meg úgy írni, mint a magyarok.
2011. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
az első megelőzött, de én is valami ilyesmit akartam tanácsolni.
2011. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az országban az a cigány, akit a környezete annak tart. Ez ellen nagyon nem tehetsz semmit, hogy mit gondolsz magadról, az legfeljebb a népszámlálóbiztosokat érdekli.. Lehet a két osztálytársad is csak te tartod cigánynak.
2011. szept. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Nem "mondgyák" hanem mondják de én megértettem ezt is :) mit tehetsz? pl. válts külsőt! fesd át a hajad vmi világosabbra (habár nem tom ez mennyit segíthet :S) A bőr szín sokat tesz azért ha vki világosabb az sokban más, gondolom jó barna vagy igaz? és a cigóknak jellegzetes a kinézetük meg a szaguk! de arról nem is beszélek mert azt le nem lehet írni :O változtassál az öltözékeden, és talán még a beszédeden is kellene! neked kellene megtalálni a hibát magadba.

Mikor én a 8 általánosba jártam volt egy fiú azt kapásból le cigányoztuk és ki közösítettük mert eszméletlen sötét barna volt az orra is furcsán állt szva ez nekünk gyerekeknek ez bőven elég volt ja és beszélni se úgy beszélt, azóta viszont haverok lettünk így felnőttként, van egy Magyar csaja és nem foglalkozik cigókkal, nem szereti őket, szval lehet te is ilyesmi vagy hogy csak a bőröd olyan erősen barnás de ha felnőtt leszel nem lesz ilyen problémád.

2011. szept. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

"neked kellene megtalálni a hibát magadba. "

Vagy esetleg azt, hogy nincs benne hiba. Tudod cigánynak lenni nem egy betegség.

2011. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
"tudod cigánynak lenni nem egy betegség." ahogy vesszük! Itt pl. mióta egy cigó család a sarokra költözött minden tiszta okádék! a kertjük teli van szeméttel, ami ott nem fér el kiborogatják a járdára, még jó hogy ott nem jár senki sem! a jószáguk kacsa, csirke volt úgy hogy a malac is kint vannak az úton és a jó Magyar embernek kikapirgálják a virágos kertjét meg össze szarják a járdát és ha elzavarod az állatot még nekik nem tetszik!! Arról nem is beszélve hogy a haverom libáját is ellopták meg ami ki volt ültetve gyümölcs fa azt kivágták de előtte persze míg volt rajta gyümölcs azt megették még zölden meg eldobálták! nem betegség? melyik Magyar csinálja ezt? Ezt kell csinálni a cigánynak kérdem én? mik ők vagy kik ők? én rettenetesen haragszom rájuk! igaz van becsületes cigány ismerősöm is de ő buszsofőr! szval a részemről ennyit.
2011. szept. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ezt most azoknak mondom akik azt mondták hogy Tanuljak meg írni tudok úgyhogy....És sötét a böröm de anyu magyar apu ír származású!!!és olyan félbarna vagyok.És ök valóban cigányok mert sárga és barna keveréküek a beszédjük is az úgy hogy kösszi azooknak akik jó tanácsot adtak és azok elég h*lyék akik meg lecigóznak
2011. szept. 11. 12:14
 8/8 anonim ***** válasza:
szolj vissza mond nekik hogy aza két gyerek cigány nem te. meghogy te tisztavérü magyar vagy meg ijenek én speciel durván europid ember vagyok rohadt fehér börrel, de a mi sulinkba is vannak cigányok, nem sok 3 4 gyerek, ebböl az egyik ott keménykedett az utcán a kicsikell, mondanom se kellet oda szoltam, egy fejjel magasabb volt, elküldtem a francba, jött utána az összes barátja, azokat is elküldtem a francba. legyél tökös és szolsz vissza addig hogy ne fajuljon verekedésbe, és lássák hogy tökös vagy. :D
2013. máj. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!