Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítesz? Segítesz? Segítesz?...

Segítesz? Segítesz? Segítesz? Segítesz? Segítesz? Segítesz?

Figyelt kérdés

Tudsz nekem segíteni, abban, hogy ezekből a szavakból egy fogalmazást kéne írni, de nem tudom hogy hogy. És mindegyik szónak benne kell hogy legyen.



Álmos,buta,levél,mák,bukta,játszik,jobb,zsiráf,domb,dumál,

robog,Göd,asztal,piros,gát,jó,vigyor,papagáj,állat,Zsámbék,

nap,ág,erdő


(Leköteleznél, hogyha segítenél megírni a fogalmazást, mert holnap találkoznék a barátnőmmel, és a szüleim nem engednek el, ha nem írom meg még ma. Én meg nem tudom hogy hogy kezdjek, hozzá. már vagy 6x újrakezdtem, csak mindegyik rossz lett.)


2011. szept. 9. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig kis hülyegyerek maradsz, ha egy ilyen kis feladattal nem tudsz megbírkózni.
2011. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mekkora kell legyen?

Az Álmos az név vagy melléknév?

mit jelent az,hogy Zsámbék,Göd,bukta?

ha ezekre válaszolsz segíthetek :)

2011. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

-1 oldalas kb.

-az álmos az nem név, hanem melléknév

-Zsámbék,Göd,az két város

-bukta az meg egy étel.pl:(lekváros bukta)

2011. szept. 9. 17:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyik vasárnap amikor az asztaltól felálltunk nagyon unatkoztam ezért lementem a közeli erdőbe sétálni.Hideg idő volt,bár a nap néha előbukkant a domb mögött.Néhány ember járt arrafelé,mindenki egy jó nagy vigyorral az arcán dumált.Egyedül én voltam bebúrkolózva a piros bundakabátomba és csendesen mentem.Az erdő tele volt ágakkal és lehulló falevelekkel, már ősz volt.Hirtelen azon kaptam magam,hogy álmodozok,arrol,hogy ha nagy leszek állatkertem lesz,minden lesz állat benne a papagálytól a zsiráfig.Miközbe nyugottan belemerültem a gondolatokba egy buta,ordibáló kisgyerek hangját hallottam ami kiábrándított.Gondoltam játszik,jobb is ha nem megyek oda,hogy elhallgatassam.Ebben a pillanatban az órámra pillantottam és láttam későre jár,jobb lesz ha hazamegyek már úgyis olyan álmos az idő.Megfordultam és elindultam hazafele.Útközben elrobogott előttem egy robogó,Gödgát fele ment.Amint folytattam utamat Zsámbékba az otthonomba hirtelen megéheztem és azon gondolkoztam,hogy vajon mákostekercset vagy lekváros buktát egyek :)



Hát ez lett :))) Kicsit fura ha nem tetszik szólj úgy unatkozom még egyszer megpróbálom :DD

Amugy jó szórakozást a barátnőddel :)

2011. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kijavítom ezt a mondatot xD

Hirtelen azon kaptam magam,hogy álmodozok,arrol,hogy ha nagy leszek állatkertem lesz,minden lesz állat benne a papagálytól a zsiráfig.


Hirtelen azon kaptam magam,hogy álmodozok,arrol,hogy ha nagy leszek állatkertem lesz,minden állatot meg lehet majd találni benne a papagálytól a zsiráfig.

2011. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jajj a gát kimaradt..

szorítsd be valahová:))

2011. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jó ez. Köszi.
2011. szept. 10. 06:12
 8/9 A kérdező kommentje:
am. benne van a gátszó. Mégegyszer tegyem bele ?
2011. szept. 10. 06:13
 9/9 anonim ***** válasza:
nincs benne kifelejtettemm..
2011. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!