Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálom ezt? Mit...

Miért csinálom ezt? Mit csináljak hogy abbahagyjam?

Figyelt kérdés
Sokat utazok mertóval és busszal . Amikor felszáll egy ember és egy olyan ruhában van ami nagyon ódivatú/ borzasztóan áll a haja vagy ha úgy néznek ki a fogai mint ha soha életében nem mosta volna akkor azt veszem észre hogy a belső hangom elkezdi lenézően kritizálni őket. Pedig én nem akarom bántani őket , nem vagyok rosszindulatú . Tudom , hogy tökéletes ember nincs , de valahogy minden nap ezt csinálom , pedig nem akarom !
2011. szept. 9. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális.

Mármint az a része, hogy van egy ilyen gondolatod.

Utána vagy az jut eszedbe, amit leírtál,

vagy nekiállsz kibeszélni valakivel...

Amíg az első, addig szerintem nincs gond. :)

2011. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem fogadd el magad igy, ezekkel a gondolatokkal, emberböl vagy. Majd kiindulva abbol a mondasbol, hogy csak az tünik fel masokban, ami magunkban is megvan... :)) Na, na!!! :)) Szoval gondolhatsz erre is. :)))

HA Te megis alapozo/smink/paroka nelkül ki sem mozdulsz otthonrol, akkor gondolj arra, hogy milyen jo, hogy ilyenek is vannak, nelkülük senki sem ertekelne Teged.

Kulcsszo: nem baj, ha barmi gondolat atsuhan az agyadban, a lenyeg, hogy Te iranyitod a gondolataidat! Mint irtad, joszandeku vagy, tehat eszerint tedd. (Kritizalas, itelkezes rossz dolgokhoz vezet, emiatt erdemes jora iranyitani.)

2011. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez olyasmi, mint a kísértés --> bűn.

Ha mondjuk meglátsz egy pénztárcát, amit simán el tudnál rakni úgy, hogy biztosan nem veszi észre senki és egy mp-ig erre gondolsz, attól még nem vagy tolvaj, csak ha meg is teszed.

2011. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!