Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Élnél ezzel a lehetőséggel?...

Élnél ezzel a lehetőséggel? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Hogyha egy olyan környezetbe mehetnél, amelyben nincs semmi technika (max ilyen kis régies tv), stb, szóval ilyen régebbi, de nagyon 'idilli' és nyugodt, szóval egy kis falu, tóval, kedvesek az emberek, és boltok ugyanúgy vannak, nem kéne semmit sem csinálnod, mert egy öregebb házaspárnál laknál, és ők mindent biztosítanának neked, lenne a hely körül egy erdő, vagy mező, ahol lehet sétálgatni.


És most jön a lényeg, mert eddig elég rosszul hangzik... Azzal az egy emberrel lehetnél, akit a legjobban szeretsz, a lelki társaddal, DE mindent ott kellene hagynod, és az emberek az 'előző' életedből nem emlékeznének rád.


És mondjuk egy lehetőséget kapnál, amikor meggondolhatod magad, de akkor meg oda nem térhetnél vissza többet.


Én a múltkor ezt álmodtam, de akkor nem döntöttem, de így visszagondolva belemennék. És ti?


2011. szept. 10. 21:29
 1/10 A kérdező kommentje:
ja igen, és ez egy külön kis világ lenne. szóval nem járkálnának oda emberek ebből a világból, éshát nem is lenne túl nagy. inkább természetes környezet lenne, meg az a falu.
2011. szept. 10. 21:30
 2/10 anonim ***** válasza:

"És most jön a lényeg, mert eddig elég rosszul hangzik.."

Nekem az eleje is teljesen jól hangzott.

Összességében pedig főleg IGEN.

2011. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát, szerintem a technika nélküli dolog elég rosszul hangzik :) De egyébként én is bevállalnám simán, Érte. :)
2011. szept. 10. 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem hangzik rosszul nekem tetszik nagyon is :)

Főleg a szép környezet miatt.

De lehet zavarna egy idő után a túlzott nyugalom, vagy az, hogy nincs semmi ott. Nem tudom, hogy bevállalnám-e.

Nehéz kérdés.:/

2011. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam, de szerintem Vele ellenék :) (most nem ARRA gondolok, de biztos feltalálnánk magunkat)
2011. szept. 10. 21:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én programozó vagyok, szóval min. 8 óra a gép előtt és még itthon is...

Nagyon örülnék, ha nem kéne.. ha nem lenne semmi.. se mobil, se gép...

Csak mondjuk egy könyvtár. :D

2011. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát, a könyvtárat még el tudom képzelni :D
2011. szept. 10. 21:45
 8/10 anonim ***** válasza:
a szerelmemmel bármit.de ha van zenehallgatási lehetőség (a második szerelmem) akkor az sem lenne rossz
2011. szept. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
háát, azt nem tudom, egy ilyen régebbi környezetbe nem nagyon illene az MP4 lejátszó :D max a tévéből, de abból se ilyen mai zene, gondolom ^^" ennyire nem volt részletes az álom :D
2011. szept. 11. 09:38
 10/10 anonim ***** válasza:
én bele mennék és nem mennék vissza lehet hiányozna egy két dolog de azt meglehetne szokni föleg ha van tó. nyáron sör uszás dugni a part mellet... :)
2011. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!