Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2001. 09.11. hogy emlékeztek...

2001. 09.11. hogy emlékeztek vissza erre a napra, vagyis mit éreztettek mikor hallotattok a hírről?

Figyelt kérdés
Én személy szerint sírtam, hiszen egyszer voltam ott, és nagyon rossz érzés volt. Most 10 éve, rossz belegondolni, hogy a csodás épület nincs ott...29/L
2011. szept. 11. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Én 10 éves voltam, arra emlékszem, hogy tesóm hozott haza a suliból és néztük a híreket, de valahogy ugye akkor még nem igazán fogtam fel, hogy miért van ez.
2011. szept. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

semmit se éreztem


12 éves voltam


csak annyi maradt meg h benne volt a híradóban



most se különösebben érzékenyülök el ettől


A halottakat és családtagjaikat sajnálom persze


De nagyon sok nép, ország, nemzet van, akiknek a bajairól, tragédiáiról senki se beszél...

2011. szept. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a halottakat, ártatlanokat sajnálom


de igaz ami igaz sajna ez kellett Amerikának h kicsit észhez térjen...


biztos nem véletlen h a sors ezt így hozta

2011. szept. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Csak az esti híradóban láttam mi történt, meglepő dolog volt, akkor. Ma már tudom hogy azelőtt is voltak merényletek, persze nem ilyen mértékű. Azóta is megmagyarázhatatlan miért hibázott akkorát az amerikai légierő, hogy nem tudták megállapítani miért cikáznak a repülők a radaron. Mikor meg reagálni akartak akkor már túl késő volt. A média által megetették mindenkivel hogy terrortámadás történt, azonnal mindenhonnan az folyt, és a legtöbb ember rögtön el is hisz mindent amit a tv mutat. sokak szerint ez belső munka volt, és csak ürügy az arab olaj megszerzésére. Gondoljatok bele, tényleg kivitelezhető hogy néhány "terrorista" ekkora dolgot végrehajtson, segítség nélkül. Az áldozatokat és családjaikat sajnálom egyedül.
2011. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!