Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit csináljak?...

Mit tegyek? Mit csináljak? Most mi fog történni? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Nagy bajban vagyok.Egyedül vagyok otthon én és a kisunokatestvérem.Az előbb nem nagyon tudtam figyelni rá ugyanis pudingot főztem.Amikor kész lett akkor vettem csak észre hogy Niki nincs a szobában.Kinnt találtam őt és később meg elmondta nekem,hogy evett a leanderből.Talán a virágját meg a levelét nemtudom mert nem nagyon akarja elmondani azt mondja hogy a virágát de láttam hogy levélből is le van tépve.Nagyon ideges vagyok nem tudom mihez kezdjek.Attól félek,hogy valami komoly baja lesz.Szüleimnek még nem szóltam erről.Segítsetek kérlek.Mit tegyek? Utána olvastam és olyan cikkeket találtam,hogy mérgező.Nagyon félek,hogy valami baja esik.

És akkor most meg is halhat?ugye nem?!Amugy meg most még jól érzi magát.nincs hányingere sem vagy ilyenek.kérlek segítsetek nekem.előre is köszönöm mindenkinek.


2011. szept. 11. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha el tudod érni a szüleidet, akkor nekik szólj! Ha nem, akkor hívd fel a gyerekorvosi ügyeletet, és kérdezd meg, mi a teendő. És ne sunyíts. Vállald, amit csináltál/mulasztottál!
2011. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel sürgősen a szüleidet, a leander tényleg mérgező. A gyerek vélhetően 24 órát fog a kórházba megfigyelésen tölteni. Mentő, ha mást nem érsz el! Ez nem gyerekjáték, egyik pillanatról a másikra is lehet annyira rosszul, hogy már nem tudsz rajta segíteni.
2011. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

márt hívtam a szüleimet és elindultak haza felé és majd bevisszük orvoshoz.

köszönöm.és esetleg milyen baja lehet neki?

2011. szept. 11. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!