Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez számíthat bűncselekménynek,...

Ez számíthat bűncselekménynek, visszaélésnek?

Figyelt kérdés
Ma óra után ének tanár bent tartott a teremben és mindenkit kiküldött, mert beszélgetni akar velem. Elég csúnyán kiosztott, de nem csak engem a szüleimet és a nevelési módszerüket is szidta elég rendesen, és mondta h ő majd megnevel, amikor megszólaltam leüvöltött h most ő beszél. Én minden egyes szót rögzítettem hangfelvételen, megmutattam itthon és anyám be akar menni, h megmutassa az igazgatónak. Lehet annak bármilyen következménye hogy én rögzítettem a beszélgetést a beleegyezése nélkül?
2011. szept. 14. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondhatod azt, hogy éppen játszottál a telefonoddal és véletlen bekapcsolva maradt rajt a diktafon. Így semmi aggódnivalód nincs.
2011. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és pont onnantól onnan vette h kiküldött mindenkit és én is kimentem xĐ am wikipedia azt írja h csak a nyilvános közzététel minősül bűncselekménynek
2011. szept. 14. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha megmutatod valakinek akkor szerintem marhára ne az fogja érdekelni, hogy szegény ordibáló nőszemélynek a személyiségi jogait sértetted talán, hanem ami a felvételen van :D Fú de kiosztanám most azt a tanárt xD
2011. szept. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már megtörtént... xĐ muter alaposan kioszotta... amúgy pasi, de úgy viselkedett mint egy kiskutya, 500x elnézést kér meg könyörgött h ne szóljunk az igazgatónak :D
2011. szept. 16. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!