Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a baj a zsidó származásúakkal?

Ivan Iljics kérdése:

Mi a baj a zsidó származásúakkal?

Figyelt kérdés
Magyarországon úgy tűnik nagyon sok ember antiszemita. De mi ennek a konkrét oka?
2011. szept. 14. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

ez bonyolultabb, de vess egy pillantást erre:

[link]

2011. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
mert miattuk tart ilyen sz@r helyzetben az a sok ország és család akiket csődbe taszítottak!
2011. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
sosem csíptem őket, de múltkor amikor megláttam Kertész Ákos magyarellenes írását, na az kiverte nálam a biztosítékot, amikor meghallottam hogy Kertész, először Kertész Imrére gondoltam(aki amúgy egy remek író), szerencsére tévedtem
2011. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem semmi bajom velük.
2011. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Lényegében, a pénz a zsidók kezében van. Ők a pénzáramlatnak a központja. Ha veszel egy darab csokit, fele pénz visszakerül hozzájuk (a másik fele tesz egy kört és úgy megy vissza). Tőlük kaptuk ezt a sok "kedves" bankot és a hitelt és a leszorított fizetést. Neki köszönheted, hogy hitel nélkül, nem hogy lakást nem tudsz venni, de még egy személyautót sem. Ha normál színvonalon akarsz élni hitelt veszel fel, aminek 2-3 szorosát fizeted vissza neki. A Magyar gazdaságot gond nélkül tönkretették. Ha bele gondolsz ez egy lassú folyamat. Per pill ott tartunk, hogy szinte mindenki minimálbér vagy kevéssel a fölött keres, PONT ANNYI amiből ÉPPEN HOGY megtudsz élni. Egy cseppel sem többet, nehogy még bankok nélkül egyedül talpra állj. Mondhatjuk, hogy rabszolgák vagyunk saját hazánkban, dolgozol ezerrel, kapsz némi pénzt amivel ellátod magad illetve családod. Nekik nincs hazájuk, mindig más nyakán élősködnek. Magyarország ideális neki, mert itt még rengeteg víz van alattunk illetve olaj. Míg Izrael ivóvíz készlete fogytán.

Vajon az előző miniszter elnök, mit egyezkedett az Izraeliekkel? Kitudja az igazat? SENKI, ez a "poén"

És nekem az is gyanús, hogy ideépítik a sok kis lakást a hitel miatt elvesztett családoknak cserébe. Ez nagyon szép, hogy így segít rajtunk. Persze mert így kevésbé feltűnő, mert nem egyenesen a zsidóknak épül a kis vityilló hanem nekünk. Tehát a BANK elveszi a lakásunkat és a kormány nagylelkűségéből ad egy másikat. A volt házad/lakásod a banké, a bank meg a zsidóké. Így gond nélkül betelepülhetnek lassacskán.

2011. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
A hitel miatt elvesztett családoknak a házáért*
2011. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A négerek.
2011. szept. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!