Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezzel az üggyel elmehetek a...

Ezzel az üggyel elmehetek a rendőrségre? Vagy mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Még 2 hónapja egy "haverommal" beszéltem, hogy tud egy számítógépes ismerősétől szerezni beszerzési áron hardwareket. Le is üzleteltük de az egyik cuccot rendelni kellet így várni kellet vele. Mivel drágák voltak a cuccok adtam neki 48ezer ftot, amivel fedeztem a cuccok árát, azon kívül amit utólag kellet megrendelni. Vártam is nagyban de még 3hét utána se jött meg neki semmi. Én már kezdtem idegeskedni h mi van, ő meg felháborodott h bízzak meg benne meg minden, egyszerűen teljesen hihető volt a beszéde. Nem rég ismerem egyébként, aztán lassan eltelt már 2hónap és semmi. A gyereknek a felesége terhes, elvileg elmentek szonokra a csaj szüleihez amíg szül, azt mondta nekem a gyerek már megjöttek a cuccok és siófokon van a régi albérletében ugyanis oda rendelte őket és a főbérlője átvette a csomagot, de közben a haverja nekem azt állítja h végleg elköltöztek siófokról. nem tudom kinek higgyek de ez nekem már nagyon furcsa h 2hónapig tart pár cuccot megrendelni és odaadni. a gyereknek állandóan kivan kapcsolva a telefonja, megígéri h felhív de nem hív. nem tudom egyszerűen sokszor napokig elérni akkor hiteget valamit aztán megint több napig semmi. az emailezésünk, msnezésünk és facebookos üzenetek mind megvannak, ha mellé felvenném ahogy telefonon bevallja, hogy átvert és nem kapom vissza a pénzem akkor ez már elég bizonyíték lenne, hogy a rendőrségre mehessek vele? Vagy mit tudnátok tanácsolni, mit tegyek? Fenyegetni nem akarom mert nem hiszem h eltudnám érni, azt se tudom hol van most. Reméltem tudtok válaszolni, kérlek komoly válaszokat írjatok, mert nekem ez nagyon komoly problémám és teljesen tanácstalan vagyok. Köszönöm. Üdv
2011. szept. 16. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha a rendőrség akkor se csinált semmit, mikor a barátnőmék második kocsijukat lopták el (járőrözni persze nem szoktak, hogy megelőzzék az ilyeneket), akkor a te 50 ezer forintodat le se sz@rnák. Főleg hogy bizonyítékod sincs, mivel bizonyítod, hogy egyáltalán adtál pénzt bárkinek? Annyit tehetsz, hogy tanulsz az esetből és nem adsz pénzt előre senkinek semmire.
2011. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de ha lementett telefon beszélgetéssel bizonyítom, hogy adtam neki pénzt és nem adja vissza akkor úgy már vam bizonyítokém. az nem elég?
2011. szept. 16. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!