Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen furcsaságok voltak...

Milyen furcsaságok voltak szeptember 11-ével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Régebben olvastam egy cikket arról hogy milyen fura összefüggések vannak szeptember 11-e és más dolgok között. Pl. 11 az ikertornyok alakja... meg ilyenek. De most csak ennyi rémlik. Nem tudja valaki hogy hol találom meg ezt a cikket? Vagy nem írja le valaki aki kb tudja miről szólt?:)
2011. szept. 16. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Inkább az a "fura", hogy aztán elmentek háborúzni, olajat szívni ami persze mind költség. Jó sikerült nekik gratz. De most, hogy ők is csődbe kerülnek legalább végkép érzik, hogy nem olyan nagyok.
2011. szept. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Régen engem is érdekelt ez az egész, de úgy döntöttem, hogy nem érdekel. Nem érdekel, hogy kik csinálták, miért csinálták, hogyan csinálták. Nincs itt semmi furcsaság, Amerikának pont kellett egy indok a háborúra. De ez már mindegy. Tíz év. Bár azért ez érdekes: [link]
2011. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nap nem mentek be pl. a héberek dolgozni a WTC-be.
2016. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt honnan vetted hármas?
2016. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
olvastam neten
2019. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!