Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan fólia, ami...

Létezik olyan fólia, ami vékony, esetleg öntapadós, színes (esetleg kicsit átlátszó), és tükörre, üvegre, vagy fémre lehet rakni?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudtam hova írjam, de az a helyzet, hogy a telefonom (kinyithatós) előlapjáról nagyon durván elkezdett lepattogna a festék, és múltkor egy nagyobb darabnál megfigyeltem, hogy ilyen fólia szerű, és amúgy a színes alatt meg ilyen tükrös rész van... és arra gondoltam, hogy nem lehetne-e azt bevonni valamivel. Majd még lehet, hogy fordítva (ezt a kérdésbe írva) is kiírom, további ötletekért. :)

Lehet, hogy valami fújós festékkel is lehetne...


2011. szept. 17. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerinte 300 forintért kapsz egy új előlapot rá
2011. szept. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem, mivel ezt a telefont Magyarországon nem forgalmazzák. Én is magán emberkétől vettem, de azt lehet, hogy meg lehet próbálni, hogy külföldről valahogy szerezni... csak hogy rakom rá? Na most még maradjunk az eredeti kérdésnél.
2011. szept. 17. 09:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokfajta fólia van, barkácsboltban kapsz, de mind le fog jönni róla.

Szerintem kapsz hozzá előlapot,nem tudok olyan telefonrólamihez ne kapnál. Ha mégse,akkor rendelj a neten. És simán rápattintod.

2011. szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, ebayről tudok rendelni. :)
2011. szept. 17. 09:18
 5/5 A kérdező kommentje:

Nos igen, a következő probléma, hogy több kérdést is olvastam, amik arról szólnak, hogy hogyan vegyék le erről a telefonról az előlapot... és válaszokat nem találtam,

se valami leírást, semmit... hát nem tudom, végül is csak jobb lehet...

2011. szept. 17. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!