Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook-on hogy csináljuk...

Facebook-on hogy csináljuk meg hogy a profilomon ne az adataim jelenjenek meg először hanem az üzenő fal?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 12:31
 1/1 anonim válasza:
Általában azoknál jelenik meg először az információs fal, akiknél az üzenőfal el van rejtve. Tudtommal többnyire akkor fordul elő, ha egy felhasználó nem az ismerősöd, és az alapbeállításait így módosította: az üzenőfalát elrejtette, az információs falát nem, így csak azt láthatod. Lehet, hogy eldugható barátok elől is, nem tudom. Alapbeállításoknál szerintem először az üzenőfalad jelenik meg, ha csak nem módosítottál rajta valamit. Ha pedig mégis, vagy nem rólad van szó, akkor a jobb felső sarokban lévő Profilom gombra menjél, aztán a legörgülő kis ablakon válaszd ki az Adatvédelmi beállításokat. Ott be lehet sok mindent állítani, pl. a How Tags Workre - elképzelhető, hogy neked magyarul lesz - klikkelve a harmadik, a Profile Visibilitynél ezt tudod beállítani tudtommal, hogy idegenek láthassanak-e. Public, Ismerősök ismerősei, Friends és Egyéni lesz a négy lehetőség. Ha átrakod publicra, ez esetben minden facebook felhasználó láthatja majd az adatlapod, és ez esetben - szerintem - az üzenőfaladat fogják legelőször látni, nem pedig csak az infókat - ezt tehát csak addig látják „először”, amíg az üzenőfalad rejtve van. Szerintem. Ezek nem biztos tippek, inkább csak útbaigazítás. Remélem, hogy valamennyire segíthettem.
2011. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!