Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lett volna Michael Jackson...

Mi lett volna Michael Jackson ha nem lett volna enekes?

Figyelt kérdés
szinesz,tanar...
2011. szept. 17. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
gyerek :D
2011. szept. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
egy világ lenne szegényebb
2011. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
fegyenc.
2011. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én el tudom képzelni, mint töri tanár, ének tanár, tánc tanár vagy esetleg üzletemberként :)
2012. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ahogy elöttem is mondták már egy világ lenne szegényebb, teljesen igaz, de hál' Istennek nem így lett :)

Szinte semmi másnak nem tudom elképzelni, de megerőltetem a fantáziám :D

Talán ha nem fut be gyerekként akkor egy megtört lelkű szegény felnőtt lett volna egy kis faluba, énektanár, vagy máshogy foglalkozott volna a gyerekekkel mondjuk ápoló, orvos hasonló :)

2015. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha nem enekes lett volna akkor fotomuvesz van is errol fenykep
2016. júl. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tejútlefetyelő válasza:

Nos, ő eleve - akaratán kívül- gyógyító volt. Ahogy az indián felmenői között is voltak sámánok. Egyik ükapja (July Gale - "Jack" sámán,gyógyító; csaktók indián törzsből), dédapja (Nero Jackson) szintén gyógyító, az ő legkisebb fia (Michael nagyapja) Samuel Jackson (akit Jackson professzornak hívtak) tanár.


Michael intelligens volt, maga is adott előadást Oxfordban. (Oxford speach címen rákereshetsz). Grafika, fotózás, ezek is érdekelték, és mindkettőben jó volt. Lehet, hogy mesekönyv illusztrátor lett volna vagy filozófus. :)


Az apja így írt indián származásáról, felmenőiről:

"A Jackson nevet az apai dédnagyapámtól, July Gale-től kaptuk. Senki sem hívta July-nak, mindenki csak Jacknek hívta. (innen jött később a Jackson) A dédnagyapám Jack egy csaktók indián törzsben született a 19. század elején. Indián sámán volt és nagyra becsülték a gyógyító képességéért."


"Samuel (Michael apai nagyapja) kilenc évig tanult az Alcorn Főiskolán Missisippiben és 24 évesen már megvolt az alap és a mesterdiplomája is, ami a századfordulón ritkaságszámba ment egy kisebbségi fiatalembertől."


Szóval mivel a családjában már korábban is voltak intelligens, értelmiségi emberek (tanítók, gyógyítók), ő is örökölt ezekből, és tovább is vitte a maga módján.

2018. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!