Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a SPOILEREZÉS?

Mi az a SPOILEREZÉS?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

amikor valamit csak akkor kell megnézned ha akarsz,a kiiró nem vállal felelölésseget,mert lelöheti a film végét mondjuk tehtát starwarshoz hozzászolok hogy


Nagyon jó film!


SPOILER


Amikro kiderült hogy vader az apa behaltam



igy aki már látta,megnézi,akki nem nem,és nincs az hogy bameg,elkezdtem olvasni és msot lelötted a poént.

2011. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tetszik a ***** válasza:

to spoil - angol szó, jelentése: elrontani


spoiler - a megoldókulcs is lehet spoiler, ha azt úgy használod, hogy abból puskázod ki a helyes válaszokat a teszteknél. Szó szerint elrontja az adott tárgy hasznát. De ha valaki lelövi a poént, az is spoiler.


spoilerezés - Így az előzőek alapján ha valaki meg akar nézni egy filmet, de elmondják neki, hogy mi lesz a film vége. Ezzel dramatikusan csökken a katarzis, így a spoilerezés áldozata lett.

2011. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl Világkritka blogon is láttam hogy elösször is leirja hogy mit gondol,aztán elkezdi ecsetelni jelenetenként,de azt már SPOLER be rakaja hogy ne löjje le a poént.
2011. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam h ha pl. egy filmnek elmondod a lényegét, akkor mondják h spoiler asszem. De egyáltalán nem vok biztos benne.
2011. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!