Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves srácnak keresek...

13 éves srácnak keresek könyvet. Ismertek olyat amit elolvasna és élvezne? (nagyon utál olvasni)

Figyelt kérdés
13 éves srácnak keresek könyvet.ismertek olyat amit elolvasna és élvezne ?(nagyon utál olvasni)
2011. szept. 17. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha utál olvasni, akkor pont ismeretlenül tudunk majd ajánlani neki valamit? Tudni kellene, mi érdekli, és akkor még van esély, mert legfeljebb valami tiniszennyt tud az ember ajánlani, amit a korabeliek hatvanyszor végignyálaznak, de aki nem szert olvasni, azt azok sem fogják meg.
2011. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nem tudom, igazán milyen könyvre gondolsz.

Szerintem vegyél valami vicckönyvet, vagy itt vannak ezek:


[link]


[link]

2011. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
"13 éves srácc" lolwtf esetleg kisfiúnak hívnám...
2011. szept. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan könyvet kell választani, amiben rövid, különálló szövegek vannak. Valószínűleg azért utál olvasni, mert megijed a rengeteg szövegtől...

Mikor ilyen 10 éves voltam volt egy olyan könyvem amiben ilyen érdekességek voltak leírva pár mondatban, azt imádtam olvasni :)

2011. szept. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
régebben én is utáltam olvasni, de kb. 9 éves koromban megkaptam a Harry Potter és a Bölcsek kövét. az elején még unalmasnak találtam, de egy idő után kezdett érdekessé válni, és a végén már alig tudtam letenni. minden Harry Potter könyvvel így vagyok, szóval nekem az nagyon bejött. mindet elolvastam már minimum háromszor és még mindig nem unalmas. szóval én ezt ajánlanám, mert én is ezzel szerettem meg az olvasást, és azóta ha tehetem szabadidőmben mindig olvasok.
2011. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!