Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaparós sorsjegyet szeretnék...

Kaparós sorsjegyet szeretnék venni, mert azt álmodtam nyertem az egyikkel. Szerintetek tényleg lehet ezekkel nyerni? Mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
200 fotrintostól az 1000 forintosig mindenféle kapható egyszer nyertem vele 10.000 forintot.az árát meg többször visszanyertem.
2011. szept. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
javít: forintostól
2011. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én mindig az árát nyertem csak vissza amit rögtön be is fektettem egy újba...hiba volt :-D
2011. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és 17 évesnek kiadják? black jacket akarok venni meg nyerőkártyát, ezekkel szoktak nyerni?? nem tudjátok? :D
2011. szept. 18. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:

elkérhetik a személyit!tőlem is elkérték.18 vagyok

én a fáraó kincsével nyertem.

2011. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze sok helyen nem foglalkoznak vele úgyhogy valahol biztos kapsz.csak ha nyersz akkor ne te vedd fel a nyereményt:D
2011. szept. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lakatos Krisssztofer válasza:
Szerintem ugy nyer mindenkia legtobbet, ha nem is vesz! ;) En tobb szaz ezret belebuktam a bukszaba. Volt olyan egy egesz koteggel kapartam. Volt olyan hogy nyertem 22ezret meg 10ezret meg ilyen kisebbeket, de sosem voltam pluszba! En mindenkinek azt ajanlom ne szokjon ra!
2014. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!