Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik e-mailcímet válasszam?

Melyik e-mailcímet válasszam?

Figyelt kérdés
Vipmailos voltam vagyis mostmár Indamail lett a neve, de szeretném megváltoztatni. Én freemailt szeretnék, de sokszor utazunk el külföldre és azt meg ott nem nyitja meg. A gmail lenne jó de az olyan őskori.. vagyis az nemannyira jó szerintem. Vagy legyek az? Szerintetek melyik a legjobb??
2011. szept. 18. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
szopjmaIL LETVE holnap is
2011. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gmail őskori?:DD
2011. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó nem őskori... csak inkább azt a felnőttek használják
2011. szept. 18. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Csinálj freemailt, te úgy se érdekelsz senkit, és legalább nem tudsz rácsatlakozni külföldön, és legalább engem se zavarsz.
2011. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hotmail az jó, bárhol használhatod
2011. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs jobb dolgod mint ide irkálni? Mert nem hiszem hogy te voltál már Mexicoban! :P Fogadok egész nap a gép elött ülsz és másokat fikázol. Sok szerencsét az életben! ;)
2011. szept. 18. 14:12
 7/8 Niburta ***** válasza:

Az én tapasztalatom: A gmail és a hotmail nagyon jó, külföldön élek és mindent megkapok, mindent sikerül megnyitni amit otthonról küldenek, illetve ha hazamegyek akkor innen is megkapok minden mail-t. Hogy mit ne: citromail, freemail (azért kellett nekem is gmail-es, mert a freemail-re nem jöttek meg a leveleim, ill. az anyum sosem kapott meg semmit tőlem a citromail-jére.

Ja, és gmail-t nem csak az "öregek" használnak :), a barátnőm 15 éves húga és annak baráti köre is azt használja, ők szóltak nekem is, hogy váltsak gmail-re pedig én "pár" évvel idősebb vagyok náluk, mégsem ismertem.:)

2011. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor szerintem a gmail lesz! :)
2011. szept. 18. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!