Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Új életet akarunk kezdeni!...

Új életet akarunk kezdeni! Célirány:skandinávia! Melyik országba érdemes menni? Nem akarok mindenáron szakmában elhelyezkedni, szinte bármit elkezdenék, csak megéljünk belőle! Természetesen az adott nyelvet is megtanulnám elötte alapszinten!

Figyelt kérdés

Tudom Norvégia drága,Svédországban barátságtalanok,Finnországban sötét van stb.,de jó lenne valami használható info!

Köszi


2011. szept. 18. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapnyelvtudással ma már egyik országban sem fogsz tudni boldogulni.

Úgy tanuld meg a nyelvet,hogy értsd mit mondanak,mit kérdeznek,és tudj kommunikálni..Ha ez nem megy addig ne is induljatok el.

2011. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még a konyhai mosogató munkához is nyelvvizsgát kérnek (éppen azért, hogy ne jöjjön akárki)
2011. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én Angliában élek,és egy munkaközvetítő irodában dolgozom.

Az igaz,hogy alap nyelvtudással már nem sokat ér el az ember(legalábbis Angliában) de nem kérünk nyelvvizsga papírt.Ha tud angolul az illető,akkor nagy esélye van hogy munkát kapjon.Ha nem tud vagy épphogy tud akkor sajnos olyan kapja meg a melót aki tud beszélgetni.Nem érdekel senkit a nyelvvizsgája.

Ha boldogulni akarsz külföldön akkor tudj nyelvet beszélni.

2011. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na, ebben különböznek a skandináv országok,itt kérik a papírt
2011. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

azért azt kétlem,hogy papírt kérjenek a nyelvvizsgáról,ahelyett,hogy egy interjún megbizonyosodjanak a tudásról!

alapszint nálam azt jelenti,hogy megértem amit mondanak illetve válaszolni is tudok!

különben melyik skandináv országban élsz?

2011. szept. 18. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!