Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zippo tulajdonosok! Egy Zippo...

Zippo tulajdonosok! Egy Zippo gyújtót szeretnék venni, és lenne pár kérdésem azoktól, akiknek van. Megtetszett egy matt fekete gyújtó, fehér felirattal az oldalán. Ez mennyire időtálló?

Figyelt kérdés
Hamar le fog kopni róla a felirat? És a matt fekete résszel mi a helyzet? A másik, hogy azt hallottam a Zipporól, hogy kb 3 nap alatt elpárolog belőle a benzin. Ez igaz?
2011. szept. 18. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen minősége, látatlanban nehéz megmondani..

A tűzkő 3-4 hét alatt kopik el, az én zippo-mból viszont egy napalatt párolog el a benzin.. Sajnos ez egy olcsó darab, ezért van.

A jobb fajták bírják akár hetekig is..

2011. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát nekem 2 is van , és az előzőt megcáfolom , mert ez ZIPPO , ha megveszed a legolcsóbban , vagy a legdrágábbat , nem találsz közte minőségbeli különbséget , maximum a kidolgozás szebb , amiért többet is fizettél... egészen az tok külső mondjuk 1mm-éig ugyanaz az összes.... onnantól különbözik. 1 nap alatt elpárolog akkor valamit nagyon rosszul csinálsz , vagy 2 percenként gyújtasz rá , vagy leejtetted és nem illeszt jól valahol , vagy pedig valami más benzint tankolsz bele. Nekem ha használom akkor 2-3 hét , ha csak le van rakva , akkor se sokkal több.
2012. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző vagyok , amugy engem is érdekelne hogy hogyan bírja a matt vagy a fényes fekete , de azt tudom hogy erről [link] (ilyenem van) , kb 1 hónap után el kezdet kopni a lóhere...
2012. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!