Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátnőnek 18. születésnapra...

Barátnőnek 18. születésnapra ajándék?

Figyelt kérdés
Nemsokára 18. születésnapja van a barátnőmnek, csak 1 hónapja vagyunk együtt, de már érzek iránta valamit. Pár nap múlva 18. születésnapja van, arra gondoltam, hogy veszek neki valami apróságokat, de most nem az a lényeg. Hanem vennék mellé virágot. És ajánlották nekem a rózsát. Szóval vörös rózsának örülne? A virágárus mondta, hogy szoktak venni születésnapra is. 3 szálra gondoltam, úgy tudom a vörös rózsa a szerelem/az erős vonzalom jele. Vajon tetszene neki? Válaszokat köszönöm
2011. szept. 19. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszene neki, egyszer én is olyat vettem születésnapra, és a barátnőm majd elolvadt tőle:) Szerintem vegyél neki valami gravíroztatható dolgot és gravíroztass bele valamit annak tuti örülne :)
2011. szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha én vörös rózsát kapnék egy nekem tetsző sráctól, totálisan meghatódnék, az biztos, pedig nem vagyok egy túl-lányos-túl-romantikus fajta :D Amúgy milyen apróságra gondoltál?:)

18/L

2011. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!