Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kérjek a ballagásomra?

Mit kérjek a ballagásomra?

Figyelt kérdés
sziasztok!Nem tudom mit kérjek a ballagásomra!18 éves vagyok szerintem mindenem megvan!Olyan 30-40 ezer forint körül kéne gondolkodni!Segítsetek:)
2009. ápr. 24. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kerj penzt, jol fog jonni a sulikezdeskor (golyatabor, nyari bulik..)
2009. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekünk msot egy 19 éves fiúnak kéne ballagási ajándékot venni,de mi is rájöttünk h. a pénznél nincs jobb.személytelen de hasznos.jobb mintha valami hülyeséget vennénk...szerintem nem ciki,kérj nyugodtan pénzt.
2009. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha mindenet megvan,és tényleg nem tudod mit kérj,kérjél pénzt,az jobb,mintha vmi haszontalan cuccott vesznek Neked...

Én is ilyesmi helyzetbe vagyok,egyedül a teló az ami kell,mert a mostanit naponta/2naponta tölteni kell és elég gagyi.Kértem mobilt,de már a héten kérdezték a rokonok mit kérek,én meg magamban "haggyatok már békén az ajándédokkal,örülök hogyha el tudtok jönni a ballagásomra"...a telót meg talán nem közösen kéne megvenni,mert az kb. 25-30000Ft-lesz és 4-5részre szét osztani hülyeség azt mondta anyum...mondjuk nekem van időm gondolkodni,csak jún. 12én ballagok.

14/L

2009. ápr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ha 14 éves leszek,akkor lerakom motorra a jogsit,és majd ballagásomkor robogót kérek,valami jót ! :) 12/F
2011. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!