Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Viselési engedéllyel ha...

Viselési engedéllyel ha gázpisztolyt a TÁMADÓMNAK igaziként állítom be (pl:"kilyukasztalak k*csg! ") és így oldom meg a helyzetet, akkor az mit vonhat maga után? Köröztethetnek érte? -Neki is kevésbé fájdalmas, mint a könnygáz.

Figyelt kérdés
Ha megtámad valaki utcán,akkor utcára való viselési engedéllyel megvédhetem magam a gázpisztollyal a jogszabály szerint.Ha ugye valaki kap egy adag OC-t az arcába akkor harcképtelen lesz és megtudja,hogy gázpisztollyal lőttek rá.Ilyenkor mentő,rendőrség,jegyzőkönyv stb. van.Ha viszont megfutamítom azzal,hogy elhitetem vele,hogy igazi a stukker,akkor később nem származhat nagyobb bajom ebből?Egy pisztollyal fenyegetőző valakire a rendőrség is jobban felfigyelne nem?
2011. szept. 19. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted nem elég ha valakire fegyvert fognak? Még bizonygatni is kell neki,hogy mire számítson?

Leginkább arra lehet számítani,hogy nem fog különösebben besz@rni inkább még bíztat is "lőj le ..úgyse mered...stb.

2011. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha támadólag lép fel akkor nem sok gond lehet igaz túl megy a jogos önvédelmen, de nem okoztál vele maradandó sérülést, és ezt tisztázni kell.


Nem rálőni kell egy ilyenre hanem elővenni egy hangtompítót és elkezdeni rácsavarni a csőre akkor tuti hogy nagyon gyorsan távozik.

2011. nov. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt sem tudná a tag hogy mi az :D.Amúgy vettem egy Zoraki mod 914-et.Lassan megszerzem a viselési engedélyt és akkor majd 10 db OC-t fogok betárazni.

Nem tudja valaki a viselési engedély megszerzésének pontos folyamatát?

2011. nov. 7. 19:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!