Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért illegális a fű és miért...

Miért illegális a fű és miért legális az alkohol?

Figyelt kérdés
Csak mert a részegség gyakori tünetei: agresszió, meggondolatlanság, erőszakosság, "ki a kemény gyerekség" míg a fűé: Vidámság, Éhség, Nyugalom, Nevetés. Nem tudom nektek milyen tapasztalataitok vannak, de én még nem láttam betépett embert kukát felborítani, ablakot törni, véresre verni valakit, lökdösődni. Köszi a válaszokat :D
2011. szept. 20. 05:06
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Egyet értek. Utálom a részeg embereket!
2011. szept. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben igazad van. DE! Míg az alkohol kimutatható szondával, sőt érezni az emberen, látni, addig a főnök haza tudja zavarni az emberét, hogy józanodjon ki, amíg egy befüvezett emberen alig lehet észre venni, de épp úgy veszélyes lehet önmagára, vagy másra is, mivel a reakcióideje és a realitásérzéke módosul. Ha legális lenne a fű, szívnák agyba-főbe napközben is, mert úgysem lehet észre venni alapon. Dolgoztam egyszer egy ilyen csajjal, nem akartam beköpni, majdnem engem rúgtak ki miatta, mert nem lehetett vele dolgozni.
2011. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Utolsónak: Ez továbbra se ok arra, hogy miért legális az alkohol. Részemről a fű legyen csak illegális, még akkor is, ha az a "legegészségesebb drog".
2011. szept. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
azért mert az alkoholt elöbb legalizálták nagy üzlet és sok adót lehet beszedni vele
2011. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
mert még nem próbálta ki orbán :)
2011. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó és te ezt egy percig is komolyan gondolod? Több kokót tolnak azok mint én sajnos :[[[
2012. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
az adók miatt van valóban,a magyar nyomoroncoknak pedig még kell jó 10 év mire felfogják,hogy ugyanannyi pénz befolyhatna ebből is....tiszta szégyen ez az ország.széééééégyeeeeeeen
2012. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként egyszerú a képlet, az illegális drog rengeteg pénz egyes embereknek, akik természetesen nem restek csurrantani cseppenteni a megfelelő embereknek, hogy a helyzet változatlan maradjon. A marihuana egy igénytelen növény terméke, 1g fű kerülne kb. 10forintba ellőállítási költségen, a végfelhasználói ára mégis 2500ft. A legális drogok térnyerése talán változtat valamit ahelyzeten, majd meglátjuk. Mindenesetre, mint sok más dologban a mai világban, a változás szele ittis érződik már!
2012. jan. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Gyógyító marihuána (2012)

Tesó ezt nézd meg!

Amúgy, tényleg nagyon hasznos lenne, hogy ha legálnák. Mert tényleg nagyon sok mindenre jó.

Mi sütit csináltunk belőle! Fűűű apám, betyáros volt. De az biztos, hogy közveszélyesek nem voltunk! :D

2012. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!