Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha rossz a kedvem?

Balazs00xx kérdése:

Mit tegyek ha rossz a kedvem?

Figyelt kérdés

veszekedések tömkelege..

20\f


2011. szept. 23. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki a nőt és/vagy igyál.
2011. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Zökkenj ki az otthon bajos ritmusából! menj el messzebbre kirándulni vagy haverjaiddal, vagy menj fel a közeli kocsmába egy sörre a lényeg hogy kerülj távolabb tőle, de ha ez van akkor sztem nagyon nem illetek össze és fiatal is vagy még.
2011. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el a haverokhoz. Ha mindenképpen vele akarsz lenni, akkor közösen menjetek társaságba.
2011. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

alkohol nem old meg semmit:)

sokmindent megpróbáltam már ,.. ahányszor elmegyek mert dolgom van ő hisztizik megsértődik.. magyaráz érte

így hogy kapcsoljak ki ?:S

állandóan paraszt vitázik azt mondja undorodik tőlem nem szeret hagyjam békén , leszarja, kit érdekel, stb..stb...

mikor olyan kedve van akkor meg imád.." "



miért

2011. szept. 23. 10:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Idióta hisztis a csaj. Dobd ki. Találsz millió normálisabbat. Ő meg hátha tanul az esetből, a következő kapcsolatára lehet, hogy normális lesz.
2011. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

20 éves normális srác vagyok, érettségim van , melózom



full átlag:D...

2011. szept. 23. 10:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Találsz jobbat! vele csak bajod fog lenni! de te tudod mit akarsz, én hagynám ott mert nem ilyen egy normális kapcsolat és én nem is tűrném! szval az ilyeneket kapásból... értesz?.
2011. szept. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értelek persze:)
2011. szept. 23. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!