Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osztálytalálkozó. Ti elmennétek?

Osztálytalálkozó. Ti elmennétek?

Figyelt kérdés

Hamarosan öt éves általános iskolai osztálytalálkozó esedékes. Nem volt valami jó osztály, senkivel nem tartom a kapcsolatot. Igazából engem elég sokat piszkáltak, mert nagyon halk szavú voltam, pattanásos, jó tanuló. Most egyetemre járok, és úgymond "megszépültem". Barátom még nem volt, és ez is zavaró tényező.

Nem tudom hogy elmenjek-e, nem szivesen emlékszek az osztály nagy részére. Persze azóta biztos változtak, és 1-2 emberrel azért lehet találkoznék. Szerintetek?

19/L


2011. szept. 24. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Te érzed, hogy szükséged van-e erre/később megbánod-e, ha nem mész. Én ha biztos lennék benne, hogy megint lesz 5 év múlva találkozó és nagyon nem lenne kedvem lehet kihagynám. Tekintve, hogy tavaly érettségiztünk még nem valami felnőttek... Még öt év viszont sokat fog formálni rajtunk szerintem.


19/L

2011. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt egy osztálytalálkozóm, általános iskolai. Nem mentem el. Az osztállyal jóban voltam, az osztályfőnöket viszont ki nem állhattam, nem akarom többé látni, ezért nem mentem el. És igazából nincs is sok kedvem ilyen fényképnézegetős összejövetelhez.Szerintem ha nem voltál jóban velük, szerintem ne menj el.
2011. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
volt osztálytársnőim szerveznek most osztálytalálkozót de még csak négy éve ballagtunk.. azt hiszik négy év után kell.. szellemi színvonal megvan azért.. na mindegy én elmegyek mert voltak azért olyanok akiket bírtam
2011. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bánomisén ***** válasza:
Szerintem, ha éppen más, fontosabb dolgod nem lesz ebben az időben, menj el, miért ne? A magánéletről nem kötelező beszámolni még a régi osztálytársaknak sem, úgyhogy ezt a témát letudhatod fél mondattal is. Ha meg nem érzed jól magad, bármikor elmehetsz onnan, senki sem fog beírni az ellenőrződbe :-)
2011. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nekem már volt egy osztálytalálkozóm, általános iskolai. Nem mentem el. Az osztállyal jóban voltam, az osztályfőnöket viszont ki nem állhattam, nem akarom többé látni..."


Velünk is ez volt. Az általánosban jóban voltam az osztálytársaimmal, viszont a tanárnőnket nagyon utáltunk. Az első találkozóra elmentünk. Hát, nem volt valami jó, ezért már nagyon vártunk, hogy lelépjünk és együtt megyünk el valahova. Szerencsére, csörgött a hülye tanárnőnk telefonja és el kellett mennie valahova, úgyhogy együtt maradtunk nélküle :D:D

A másodikra nem is mentünk el, mert úgy gondoltunk, hogy a tanárnő nem érdemli meg azért, amit velünk tett.

2011. okt. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!