Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok fotózás céljából?

Mit ajánlanátok fotózás céljából?

Figyelt kérdés
Az osztálytársam szeretne rólam pár jó minőségű képet csinálni, de nem tudom, hogy milyen helyszínen legyen. Debrecenben lakok. Ja és, hogy milyen legyen a hajam, a sminkem, a ruhám.
2011. szept. 24. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk...Lány vagy vagy fiú??? Csak mert hogy a fotózásokra a férfiakat is sminkelik hogy ne legyen annyi a ps utómunka...:D

De gondolom lány vagy :)

Szóval...Mindenképp az őszi divat legyen!

Maxi ruha farmer kabáttal,saru esetleg magas sarkú de ha mezítláb vagy az sem baj a lényeg hogy a ruha takarja a lábadat,ha ki is látszik,akkor sem egy fekete ballagási cipő virítson ki alóla...:S :) Az nem szép!

A hajadat engedd ki vagy fogd össze,mindegy lényegében,ha kiengeded azért lesz jó mert lesz olyan kép amit a szél viszi,ha összefogod,nem fog zavarni,mivel gondolom nem profi modell vagy...:)

Egy szép parkos helyen legyen a fotózást,ahol vannak fák és már hullanak a falevelek.Ha van lehullott falevél megkérhettek egy harmadik embert,hogy mint az esküvőn a rizset párat dobáljon rád...

Smink pedig....ez arc függő...lehet hogy neked jól állnak az őszi sminkek,de lehet hogy jobb,ha egy füstös szemet csinálsz/csináltatsz.De az is lehet hogy neked a természetes sminkek állnak jól.Ezt így nem tudom meghatározni/ behatárolni....;)


Remélem tudtam segíteni....(nem részletezem miért) :)

2011. szept. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :-))
2011. szept. 26. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!