Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alkati okok miatt ilyen...

Alkati okok miatt ilyen hatalmas a vádlim?

Figyelt kérdés

Kicsit molett vagyok combomnál is (50-51cm) de a vádlim egyszerűen hatalmas... 35cm!

80 kilós osztálytársamnak sincs ekkora... ez alkati okok miatt van? meg mondjuk ha megfeszítem, akkor csak a bőrt tudom 'megcsípni' rajta.. mondjuk nem hiszem hogy izom mert nem is sportolok. de mi lehet, miért ilyen? :((((


2011. szept. 25. 20:45
 1/4 A kérdező kommentje:
hozzátenném még (bár biztos tudjátok) hogy minden lánynak, még a moletteknek is ilyen piszkafa a vádlijuk... nem értem. és mellem miért nincs (ha esetleg tudná valaki)? 16 éves vagyok és nőnemű egyed, szóval kéne lennie, nem? tényleg nincs. egyáltalán. nem kapható rám melltartó. kösz.
2011. szept. 25. 20:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány centi és hány kiló vagy?
2011. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úristen! O.O Mintha rólam írtad volna. Dettó ebben a helyzetben vagyok én is. :S Még térdnadrágban is alig merek járni a vastag vádlim miatt.. Annyira rossz érzés. Én most egy hónapja kezdtem kondizni járni, egy órát kardiózok ott, és kb 30-45 percet még izomra is "gyúrok" hátha lesz valami hatása. próbálj meg te is valami sportot űzni! 16/L
2011. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

168 cm vagyok és 50 kiló de rohadtul nem értem hogy ez miért fontos... nem a kiló számít. most majd jönnek a kommentek hogy ez sovány stb, pedig nem, láthatjátok ti is. a centi számít. de ha neked ez olyan fontos tessék.


hát értem:/ egyébként táncolok, heti három órát. nem túl sok, de nem nagyon van másra lehetőségem (kisvárosban élek)

2011. szept. 25. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!