Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ajàndékot...

Milyen ajàndékot vegyek egy orvosnak?

Figyelt kérdés

Itt nem illik pénzt adni,ugyhogy kilöve.

Az illetö orvos(nögyogyàsz),férfi.

40-50 év között.Van két gyereke 10 és 15 évesek kb.

Van humorérzéke,és nagyon jo szivü.

Segitsetek,holnap megyek nàla,és nem tudom mit vegyek neki!(terhességemet kisérte végig,a baba most született meg:)


2009. ápr. 27. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem irtad csak, hogy mekkora összegben gondoltad :) amugy szerintem egy kep a piciröl, valami kedves, szemelyes üzenettel, az egesz csalad neveben, mindenkepp(nem kell bekeretezve, mert nem varhatod el töle, hogy kirakja a falara :)), meg a pici kez, vagy lab lenyomata, ez jo egynek. emelle en adnek valamilyen ajandekkosarat, vagy egy szep gravirozott tollat, vagy egy jo italt. Es szuper ötlet szerintem a gyereleire is gondolni, bar nem irtad, hogy fiuk-e, vagy lanyok, de a csoki mindig bejön... Tudom eleg altalanosak, de igazabol egy felig-meddig idegen embernek nem nagyon tudsz olyat venni, aminek tudod, hogy örülne (pl nem tudod milyen zenet, filmeket szeret), ezekne meg mindenki örül. De a piciröl en mindenkepp adnek emleket
2009. ápr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem nagy összegre gondoltam,én is màrkàs italra meg valami bon.bonra szavazok..

2009. ápr. 27. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
en valaszoltam neked az elöbb is, csak kivancsi vagyoka fejlemenyekre. Mit vettel vegül? Bejött neki?
2009. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A dàtumot àttettük màjus 12-re,ugyhogy egyenlöre ég mindig okoskodok,mit lehetne:)

Mindenképp megirom!

2009. ápr. 29. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!