Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud idézetet írni...

Valaki tud idézetet írni nekem, ami ezekre az érzésekre vonatkozik? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Na szóval olyan idézetet/idézeteket keresek, ami arról szól,hogy Kedves vagyok mindenkivel,de mégsincs barátnőm és nem becsülnek meg az emberek,pedig én tényleg mindenkinek segítek ha kell,mindenkinek a baját meghallgatom,ha tudok tanácsot adok nekik, viszont fordítva már nincs így, én nem tudok senkihez odamenni,ha szomorú vagyok és tanácsra lenne szükségem,mert egyszerűen meg sem hallgatnak,nem érdeklem őket,olyan érzés mintha levegő lennék egy jelentéktelen kis szürke egér:S Valaki legyen szíves írni ehhez kapcsolódó idézetet,nagyon megköszönném!
2011. szept. 28. 19:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!