Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért imádják hitlert, a...

Miért imádják hitlert, a magyar, amerikai, angol és összességében az összes náci skinheadek, ha annyira hazaszeretőek? Miért nem a saját hazájukból választanak maguknak egy példaképet? A kérdésem mindenkihez szól aki tud értelmes választ adni.

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Véleményen szerint azért, mert Hitler a kisebbséget is irtotta, és mivel a skinheadek olyan hazaszeretők nem akarják, hogy a az országukban a kisebbségből legyen majd a lakosok nagy része. (pl: Mo-n sem akarjuk, hogy a cigányok legyenek többségben).

Nem tudom, hogy tényleg így van-e, de én így látom.

2011. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen lehet benne valami,erre igaszság szerint gondoltam én is ,de akkor miért nem szimplán csak rasszisták ész kész?
2011. szept. 28. 21:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert mindenkinek ugyanaz jut eszébe hitler neve hallatán, a zsidó és kisebbség üldözése. hitler teremtette meg ezt az egészet. mondj egy magyar, amerikai vagy angol államférfit akinek a nevéhez több százezer ember lemászárlása köthető a rasszizmus nevében.
2011. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát jah...de akkor is ...én sem bírom a cigányokat ,meg manapság már szinte senki sincs velük igazán kibékülve de mégsem imádom azt a törpét...Végülis a válasz megvan:ezek szerint a skinheadok sem tudják hogy miért imádják hitlert aki a magyarokra nézve csak szolganépet látott,valszeg csak azért mert mindenki ezt csinálja és akkor követi egyik a másikat...
2011. szept. 29. 16:00
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
én megtudom neked válaszolni.:D én imádom Hitlert;D először is azért mert nélküle Németország nem állna ott ahol most van.A ki*aszott nagy gazdasági válságból ő állította talpra Németországot.Amellett hogy kiírtotta a cigányokat és a zsidókat nálam csak még egy jó pont.Annyira nem bírom sőt gyűlölöm őket, hogy azt szavakkal nem is tudom leírni.A másik meg, hogy nagyon jó festő is volt.Valaki szerint rossz ember, hát szerintem meg nem!Mindenki úgy állítja be Hitlert hogy ő a rossz gonosz gyilkos, amikor a kommunisták több embert öltek meg mint Hitler!! Akkor miről is beszélünk?!Számos jó dolgot is vitt végbe az életben, Németország fejlődéséhez ugyancsak komolyan hozzájárult.Szóval bővebben kifejtve én ezért..
2011. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Azért,mert ostobák.Soha (vagy csak nagyon ritkán) veszik figyelembe az emberek,azt a tényt,hogy Hitler a magyar népet is kutyaszámba vette...De nyugodtan imádják csak:)
2011. nov. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
74%
Azért imádjuk, mert ő tett legtöbbet Európáért és a világért, de magyarként Szálasi Ferencet is dicsőítem.
2011. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Nem tudom!Én személy szerint erősen rasszista vagyok,antiszemita sőt még a Jobbikra is szavaztam!De én veled értek egyet!Én nem imádom Hitlert,de nem is gyűlölöm.Egyszerűen volt egy ember aki megtette azt amit milliók akartak(akarnak)!
2012. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Skinhead vagyok.Nem imádom Hitlert. Magyar példakép: Szálasi Ferenc
2012. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
78%
Én ehhez csak annyit tudok hozzá fűzni,hogy a skinheadek nem értenek egyet a náci eszméket te kevered a skinheadek a boneheadek-el.A bonehead-ek "hirdetik" a náci eszmét.Bocs rosszul fogalmaztam a boneheadek inkább a náci eszméket értenek egyet.A skinheadek meg azt az eszmét vallják,hogy mindenki maradjon a saját országában saját népénél...Mert ugye mostanság nagy divat a lányoknál,hogy cigány pasival járunk kelünk.
2014. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!