Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hová a gyíkba írjam már ki,...

Hová a gyíkba írjam már ki, hogy válaszoljon is rá valaki? Senki nem olvasta, vagy nézte meg azt a dögunalmas filmet, hogy Bánk Bán? És senki nem ismeri a konfliktusrendszerét? Segítsegek már. Kinek miért van a másikkal konfliktusa?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
bánk bán azt hitte melinda félredugott de közben meg nem tibolddal vagy nemtom mi t-betűssel és innen lett a konflkitus,
2011. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A film nem unalmas. De ha neked az,akkor nézz meg egy színházi előadást vagy olvasd el a művet.

Akkor megérted a konfliktus rendszerét is. Miért más csinálja meg neked a házi-feladatodat.

Nem csak Bánk-és Melinda konfliktusról,az csak egy része.

2011. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem tudtam figyelni a filmet, mert a barom oszt.társaim már tavaly nézték, és õket nem érdekelte. Azért írtam így, mert senki nem figyelt az eredeti kérdésemre, gondoltam így hátha. Így tudom, hogy kinek van kivel konfliktusa, de az okát nem mindegyiknél. Légyszíves segítsetek.
2011. szept. 28. 21:38
 5/9 A kérdező kommentje:
Ottóval, nem tibolddal. Olyan nincs is benne.
2011. szept. 28. 21:39
 6/9 anonim ***** válasza:

OLVASD EL!!! nem hosszú és meg lehet érteni nem lehet viszont csak így pár mondatba elmondani

érdekes amúgy, mégha nehezen olvasható is egy-két nap elég rá

2011. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez volt az elsõ kérdésem. Õk közt nem tudom a konfliktus kialakulásának okát. www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__2232832-a-bank-banban-miert-alakulnak-ki-a-konfliktusok
2011. szept. 28. 21:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Elég sokat kellett tanulni, és nem tudtam elolvasni, pedig tervben volt. Tudom, hogy nem hosszú, de holnapután írunk belõle. Megtanultam a jellemzést, a szerkezetét, mindent, de a konfl.redszert nem tudom elmomdani, csak azt, hogy kinek kivel van. Félek kevés lesz az ötöshöz.
2011. szept. 28. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen ide a gyíkba írd :)
2016. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!