Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért pont én vagyok a bűnbak?

Miért pont én vagyok a bűnbak?

Figyelt kérdés
Sok helyen megfordultam, de valami sosincs rendben. Kis idő után a társadalom kivet. Második éve lakok kollégiumban sőt már előtte is tanulmányaim kezdetén is laktam, de akkor is olyan dolgokat hoztam ki az emberekből, hogy az már csak na. Egyedül lakom itt, mert tudom, hogy valami nincs rendben velem csak azt nem, hogy mi. Nem vagyok egy barátkozós típus, ezért korábbi tapasztalataim miatt nem is választottam szobatársat, hogy ne legyen a semmiért konfliktus. Soha nem beszélek az emberekhez csak, ha kérdeznek, általában csendes vagyok (talán ezért nincs is párkapcsolatom). Mi lehet az, ami kiváltja az emberek dühét? Nem érzem gonosznak magam, részt veszek a kollégiumi életben és segítek, ha megkérnek. Egy hónapja tart már az iskola és még nem is ismerem a szinten lévő újakat (minek is ha idén végzek és többé nem látom azokat) és én voltam a bűnbak megint annak ellenére, hogy 19 vagyok, de ez alkalommal kinyitottam a számat, mert előtte nem voltam rá képes. Senki nem áll ki mellettem, nagyon gonosznak és önzőnek éreztem magam, mert szegények lehet, hogy a lelkükre vették, de mikor rajtam a sor jókat nevetnek.
2011. szept. 29. 07:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj privát üzenetet nekem.
2011. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyeld meg a társas kapcsolatokat mint egy kívül álló.Alkalmazkodni csak úgy lehet ha elvegyülsz,felveszed az ő ritmusukat,elcsípsz egy kicsit a stilusukból,felengedsz,beilleszkedsz.Egy idő múlva ugyanúgy része lehetsz egy csapatnak mint bárki más.
2011. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!