Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kecskeméten a Malom Moziban...

Kecskeméten a Malom Moziban beváltható az OTP-től kapott ajándékjegy?

Figyelt kérdés

Ilyen ajándékjegyről lenne szó:

[link]


És ha igen, akkor csak odaadom, és kész? Igazolnom kell valahogy, hogy az enyém, vagy más is felhasználhatja?

Felhasználhatja tőlem idősebb is (22 éves) attól hogy junior?? Én 18 vagyok.


2011. okt. 1. 12:06
 1/6 anonim válasza:
hello...én is kecskeméti vagyok..végül neked beváltották a jegyet?, mert nekem is van egy és most akarok menni moziba...és ha beváltották, kellet valami igazolvány vagy valami??:)
2011. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak most vettem észre, hogy írtál. Nem mentem el még, mert december 31-ig érvényes a jegy így még van időm. Nem tudom én sem, de ha te mész akkor majd utána leírnád légyszi? Én ha megyek az max 2 hét múlva lesz. De még az sem biztos, mert én meg nem vagyok kecskeméti. :)
2011. okt. 31. 10:47
 3/6 anonim válasza:
hello...azt irták,h nem fogadják el....de ha pesti vagy,ottt elfogadják asszem:)
2011. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy nem fogadják el? Akkor sem, ha én használnám ??? Mert amikor kaptam akkor kérdezték, hogy Kecskemétre, vagy Szegedre szeretném, és mondtam h Kecskemétre.
2011. okt. 31. 18:33
 5/6 anonim válasza:
felmentem a malom mozi oldalára, és visszamentem egy csomó kérdésnél, mire megtaláltam ezt:"Beváltják az ajándékjegyemet??"...-"nem, nem váltjuk be!"<--ezt egy ottdolgozó írta oda....de nemtudom,hogy azóta váltott e...most majd ugyis megyek be malomba és majd megkérdem:)
2011. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De jó :) Leírnád majd légyszi, mit mondtak? Köszi a segítséget :)
2011. nov. 1. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!