Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldi rendelés? Mennyibe...

Külföldi rendelés? Mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
ha HongKong-ból rendelnék $75 értékben mennyibe kerülne összesen?(a csomag max 1-2kg)
2011. okt. 1. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

attól függ melyik oldal.

link?

és akk megmondom ők mennyiért küldik kilójat valamint h van-e rajta biztosítás - az a nélküli csomagot Mo-n lenyúlja a posta.

2011. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

innen:D

2011. okt. 2. 12:12
 3/7 A kérdező kommentje:

változott a terv!

lenne egy fegyver:$130 (5.5kg)

+egyéb kütyü ami össz: $60 (talán 1kg)

2011. okt. 2. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Magyarországra nem engedik be a fegyvert tartalmazó szállítmányt. Ezt onnan gondolom, hogy valamelyik ismerősöm szamurájkardot rendelt és Bécsbe ki kellett utaznia, hogy átvegye.
2011. okt. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem éles lőfegyver...ha megnézed az oldalt akkor láthatod:)

pusztán csak ártalmatlan (bár valamilyen szinten veszélyes) légfegyver ami 6mm-es műanyag golyót lő (airsoft)

2011. okt. 4. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Elso voltam megneztem az oldalt.

Sztem kicsekkolasnal fogja irni a postat a suly fuggvenyeben.


Azt azert hozzaszamoltad h a termek+posta arra rajon a 6-10% vam es erre a 25% afa!

Mivel eun kivulrol jon a termek...

2011. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bobo88 válasza:
Próbált már olyan amerikai oldalakon rendelni valamit, mint pl. ebay.com vagy amazon.com ... és kiderült, hogy a terméket csak amerikai cimre hajlandóak szállitani? Ezen a problémán segit Viaddress.com - egy saját virtuális cim amerikában, ahonnan azonnal továbbitják a terméket az Ön magyar cimére!!! Próbálja ki: www.viaddress.com - tényleg müködik.
2011. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!