Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok filmben van hogy a kormány...

Sok filmben van hogy a kormány eltitkolja az UFO-k létezését. Ha ez igaz lenne miért érné meg a kormánynak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy ne legyen pánik. De mivel nem hiszek az UFOkban nekem tök8:D
2011. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is gondolkodtam. Gondolom ha egy ilyen szintű információ kerül vki birtokába, nem szívesen adja ki, legalábbis egy ideig. Hasznuk nincs belőle, csak annyi, hogy tudnak valamit, amit más nem, de mondjuk azt nem lehet tudni, hogy milyen hatással lenne, az emberiségre, és a gazdaságra, ez is egy ok lehet.


Másrészt, tudod az emberek szeretnek mindig valamit sejteni a háttérben, mindegy hogy mekkora a valóságalapja. Másokat gyanúsítani, okolni dolgokért, összeesküvés elméleteket gyártani...

2011. okt. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!