Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány óráig van nyitva a...

Hány óráig van nyitva a McDonald's Nyíregyházán (a belvárosban lévő) szombatonként?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Annyira elhíztál a mekis kajáktól hogy el se bírsz sétálni odáig hanem megkérdezed neten és amikor nyitva van megpróbálsz rendelni? Szép...
2011. okt. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ráb@*ztál haver:) Ha nagyon tudni akarod, szalagavató bálba vagyok hivatalos, ahol ugye kaja nincs. A bál ott lesz kábé a memitöl 100m-re, és mivel nem vagyok nyíregyi, 2 órát kell vonatoznom odáig, és bocsáss meg ha enni akarok valamit, tényleg az én ku*va anyámat:) A kérdés továbbra is nyitot, aki válaszolna, megköszönném:)
2011. okt. 6. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Te aztán megtestesíted az alpári bunkó embert! Megfűszerezve egy kis lustasággal.

Tudod az egész országban kb mindenhol egységes nyitva tartása van az ilyen gyorséttermeknek. Ha felmész a meki magyar oldalára szépen látni fogod hogy mettől meddig van nyitva. De amúgy annyi is elég hogy beírod google-be hogy "mcdonalds nyitva tartás.

2011. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerinted nem kerestem elsőnek? Nem szokásom csak úgy kiírogatni doglokat, ha eltőte nem keresek. Kövezz meg, de én nagyon nem láttam nyitvatartást se a hivatalos honlapon, se a fenti keresőszavakra a google-ban.
2011. okt. 6. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Ezzel bebizonyítottad hogy nem tudod használni a keresőt. A beírt kulcsszavak(mcdonalds nyíregyháza nyitva tartás) első találata megadta a megoldást.


"Gyorsétterem

Elrakom a kedvencekhez


Cím

4400 Nyíregyháza, Zrinyi u.

Hely telefonszáma


6.8 (2)

Értékelés:

Ételek: 7.5

Tálalás: 6

Tisztaság: 7

Hangulat: 7

Kiszolgálás: 5

Ár/érték arány: 8

Értékeld te is!

Összefoglaló Képek Vélemények Akciók

Cím

4400 Nyíregyháza, Zrinyi u.

McDonald's hálózat része

Kapcsolat

Telefonszám:

Weboldal

Weboldal: [link]

Rövid leírás

McDonald's Európa legnagyobb étteremlánca. A kontinens 41 országában, több mint 6300 étteremben naponta 10 millió vásárlót szolgálunk ki minőségi ételeinkkel. Magyarországon 19 éve nyitottuk első egységünket; 2006-ban 90 éttermünkben 75 millió vendég fordult meg.

Nyitvatartás

Minden nap: 00:00 - 00:00"

2011. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt írtam be, ezekszerint átsiklottam felette. Köszönöm a választ:) kaptál zöld kezet:)
2011. okt. 6. 20:35
 7/8 anonim válasza:
Gondolom már nem aktuális, de a nyíregyi meki a belvárosban nincs nyitva éjjel-nappal, a válaszoló sem megbízható forrásból keresett (az etterem.hu-t nem minősítem...). Hétköznap 22.00 v. 23.00 a zárás, hétvégén nem tudom. A László úti McDonald's-nak is csak a McDrive része van nyitva 0-24.
2011. okt. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, azóta rájöttemh nem 024es, de köszi a pontos infót:)
2011. okt. 24. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!