Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alkonyat Edward Cullen?

Dukai regina kérdése:

Alkonyat Edward Cullen?

Figyelt kérdés

Azt a kérdést szeretném feltenni, hogy a 4. részben mikor Edward és Bella a nászéjszaka alatt együtt töltötték az estét és Bella teherbe esett, hogy lehet az, hogy mivel Edwardnak ugyebár nincs vérkeringése és ezáltal nem termelődnek spermák sem, hogy esik teherbe Bella?


13/Lány


2011. okt. 3. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezen röhög mindenki. Szóval ez a "mese" része. Az írónő erről az egy dologról alaposan megfeledkezett. De, lehet valami vámpír képeség ,hogy fel bír állni nekik xD
2011. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez a fantáziánkra van bízva :) tegyük fel,hogy abban az egy esetben mégis volt :)
2011. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
komoly ha 13évesen ilyenekkel foglalkozol :D
2011. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozol ilyenekkel, csak meghökkentem a könyv olvasásakor.És nem tudom megérteni miért van ez. Szerintem nem nevetséges csak lehet hogy túl reagáltam ezt a jelenetet. A többit nagyjából megértettem bár nem olyan könnyű meg érteni a gondolkodásukat nekem...
2011. okt. 3. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak siman mese :)))


Am verkeringes inkabb merevedes szempontjabol gazos ha hianyzik.

A spermiumtermelesnel max annyi h a hormonok a verben jutnak el a hereig.


Am a legtobb vampiros konyvben nem tudnak utodot nemzeni. Nekem is fura volt h a Twilightban pedig igen :)))

2011. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább olvasd az Abigélt.
2011. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó pár hónapja gondolkodom ezen(bár inkább a merevedési dolgokon), csak nem mertem megkérdezniXDXD
2011. okt. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem. na mindegy de amúgy sem az a lényeg... csak nem tudtam magam kifejezni és még nem vagyok nagyon jártas az ilyenekben. még nem tanultuk igazából csak ... fura volt nekem ez a dolog de tudtam én is hogy csak mese de attól szerintem jó kis könyv nekem tetszik:)
2011. okt. 5. 14:57
 9/10 anonim ***** válasza:

"Szóval fizikailag eléggé hasonlóak az emberekhez ahhoz hogy árnyékban közöttük mászkáljanak, viszont van pár fontos különbség. A bőrük hasonlóan az emberek bőréhez, sejtekből épül fel, se ezek a sejtek nagyon kemények és tükröződnek mint a kristályok. A sejtjeik között egyfajta zsírozásként (mint a gépalkatrészek kenőolaja) folyadék van, hasonló a szájukban lévő méreghez. A szemükben is van vmi folyékony anyag, ami megkönnyíti a szemgolyó mozgását, de könnyezni nem tudnak. A szemükben és a bőrükben található síkosító-méreg nem fertőző az emberekre :). Hasonlóan, a vámpír testében mindenütt található megannyi változata a méreg-alapú folyadéknak, ami megőrizte jellegzetes hasonlóságát a cserélődő folyadékokkal, mint funkcionalitását, mint célját tekintve. Noha nincs méreg pótlás ami pontosan úgy működik mint a vér, de sok funkciója megmaradt más formában. Ugyanúgy, az idegrendszer is kissé másképp működik, csak éppen fokozottabb módon. Néhány önkéntelen reakció, mint a légzés folytatódik (ebben az esetben a légzés a levegőben lévő szagok alapján történő tájékozódás miatt működik, nem az oxigén szükséglet miatt). Más önkéntelen reakciók, mint a pislogás, nem létezik mert nincs okuk pislogni (nem kell nedvesíteni a szemüket). Az erekció is létezik a vámpíroknál, mégpdig a méregszerű folyadékok segítségével, ami a szövetek hasonló reakcióját okozzák, pont mint ahogy a vér beáramlása tenné. Ahogy a vámpír bőr - ami hasonlóan néz ki az emberi bőrhöz és hasonló (védelmező) funkciót lát el - egy fajta folyadék, ami az ondóváladékhoz hasonló is létezik a férfi vámpírokban, ami genetikai információt hordoz magában, és képes megtermékenyíteni egy emberi petesejtet.

(Megjegyzés: a női vámpíroknak nem lehet gyerekük, mert a testük nem változik, ezáltal nem képesek kihordani a magzatot.)


Ezt válaszolta az írónő. Egyébként én is a "klasszikus" vámpír sztorik híve vagyok/voltam, de igazából azokat is kiröhöghetnénk, meg ilyesmi, mert hát azok is "hülyeségek" ha úgy nézzük. Szóval végül is szerintem ez egy nagyon ötletes dolog volt tőle.

2011. nov. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és ha jól emlékszem pl. Ann Rice Lestatja is meg a többi vámpír is mikor újat csinál a saját torkát is feltépi, hogy abból igyon az új. Mégse röhög senki, hogy nincs is vére a vámpíroknak.
2011. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!