Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dalszövegíró szeretnék lenni....

Dalszövegíró szeretnék lenni. Mit tegyek ennek az ügynek az érdekében?

Figyelt kérdés
nagyon nagy a lelkesedésem, és szeretném már végre megmutatni a tehetségem a világnak, vannak ezek a tehetség műsorok,de énekelni nem nagyon tudok :DD valami ötlet?
2011. okt. 3. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
írj nekem egy számot:D
2011. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

-.-

bővebben?

2011. okt. 3. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen zenéket szeretsz? Írhatnál nekem is, arról ami először eszedbe jut, a szerelem vagy a gyűlölet, a vidámság vagy szomorúság, angolul vagy magyarul akármit:D kíváncsi lennék
2011. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

vigyázz ezzel az írj nekem egy dalt dologgal,nagyon sok balhé van mostanában ilyenből a világhálón,most írsz ide egy jó szöveget,lelopják,másnap vissza hallod a youtube-n hogy a te dalszövegeddel futtatja magát mintha sajátja lenne,tudod egy jó dalszövegér 15ezer ft-ot is el lehet kérni még amatőr körökben is.

Írd meg,tedd fel youtube-ra képeken feltüntetve és kész,majd felfigyelnek rád ha tehetség vagy,onnan nem tudják lelopni mert a feltöltés dátuma mindent elárul.

2011. okt. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is pont ezt akartam írni, vakon nem bízom meg senkiben....
2011. okt. 4. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!