Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki lefordítaná nekem?

Valaki lefordítaná nekem?

Figyelt kérdés

Eger eyg történelmi város, amely Magyarország északi részén helyezkedik el.

Jobban szeretem a várost, mert ott több vásárlási lehetőség van.

A városháza elött van egy emlékmű.

Egy lakóház 2. emeletén lakunk eg yösszkomfortos kétszobás erkélyes központi fűtéses lakásban.

Megjavítattuk a mosógépet és a porszívótis.

A fölszinten van egy nappali egy konyhával szemben a dolgozószoba pedig a spájz mellet van.

Az öcsémmel osztom meg a szobát ahol van két ágy egy írósaztal az ablak elött,egy szekrénysor a falnál, egy könyvespolc az ajtó mögött, padlószőnyeg a padlón és poszetrek a falon.

Morszerűsítened kéne a konhyád tedd az asztalt a székekkel középre, a hűzőz pedig tedd a konyhaszekrény melé.

A lakótelepek zajosak, szennyezettek és nincs elég fa bennük.

Ha házat akarsz venni,kölcsönt kell kérned a banktól.


Angolra kéne!


2011. okt. 4. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Eger is a historic city which is located in northern Hungary.

I prefer the city because there are more shopping opportunities.

It's a monument in front of the town hall.


We live on the 2. floor of a dwelling-house with two rooms with a balcony floor yösszkomfortos eg central heating your home.


We had repaired the washing machine and a vacuum cleaner also.

The housing estates are noisy, dirty, and there is not enough wood in them.


egy párat kihagytam, remélem érted, melyikeket!

If you want to buy a house have to ask for a loan from the bank.

2011. okt. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eger is a historical city, that is located in North-Hungary.

I prefer the city, because it has more shopping possibility.

There's a monumet in front of the town hall.

We're living on the second floor of a flat, which has central heating, fully equipped two-bedroom with balcony.

We have repaired the washing machine and the vacuum cleaner too.

Hát ezt a mondatot nem tudom, kicsit lehagytad a vesszőket szóval kétféleképpen is értelmezhetem. (Amúgy is jobban kéne figyelned a helyesírásra.)

Bocs tovább nincs kedvem, azért ne velünk csináltasd a házidat, gondolkozz kicsit!!!

2011. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
1. vagyok. hja, nekem se volt már kedvem tovább fordítgatni... a többet oldd meg TE! végül is ez a Te házid, és nem a miénk. Te meg lefordítasz nekem egy könyvet olaszról? köszi :)
2011. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jubilee ***** válasza:
60%
As a teacher of English I don't think it's a good idea to ask other people to do your homework instead of you. By the way the translations you have been offered are full of mistakes. However, their English is still better than yours. At least they tried their best to help you...
2011. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lol hát Mr./Mrs angoltanár most ugye nem tetszik elvárni, hogy itt hiba nélkül dolgozzunk? :D:D:D Azért egy ötöst megérdemlünk. legalább órai munkára! :D:D
2011. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jubilee ***** válasza:
Nem várom el! Nem a válaszolók ellen szólt! Ők legalább dolgoztak! Igaz, hogy a kérdező helyett! Bár könnyebb kiírnia ide a kérdést, mint esetleg gondolkodni és fejleszteni a nyelvtudását. No comment!
2011. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!